Tehnoloģijas

Turcija ir izveidojusi atsevišķu valsts struktūru kripto nozares attīstībai

Turcija ir izveidojusi atsevišķu valsts struktūru kripto nozares attīstībai

Turcijas kripto nozares attīstības un uzraudzības institūts koncentrēsies uz pasākumiem, kas paredzēti, lai palielinātu uzticību jaunajai ekonomikas nozarei.

Jaunās institūcijas vadītājs Emra Inanks (Emrah Inanc) sacīja, ka Turcija ir viena no piecām lielākajām valstīm pasaulē pēc investīcijām kriptovalūtā, un pilsoņu skaits, kas tirgo kriptovalūtas aktīvus, pārsniedz 8 miljonus cilvēku. Tas ir aptuveni 10% no valsts iedzīvotājiem.

Inanks uzsvēra, ka sarežģītajā ekonomiskajā situācijā, kas saistīta ar vairāku lielu kriptovalūtu kompāniju krahu, visu darbību caurskatāmība, ir svarīga, lai iegūtu investoru uzticību.

“Esam izveidojuši savu institūciju un uzsākuši aktivitātes, lai vairotu nozares uzticamību laikā, kad tā piedzīvo grūtākos laikus,” skaidroja amatpersona.

Jaunās konsultatīvās un uzraudzības aģentūras vadītājs uzskata, ka kriptovalūtu sektoru tieši regulējošas valsts institūcijas neesamība noved pie negatīviem rezultātiem. Piemēram, viena no ievērojamām problēmām bija klientu kontu masveida bloķēšana formālu un nepamatotu iemeslu dēļ, tostarp teorētiska iespēja finansēt terorismu un naudas atmazgāšanu.

Emra Inanks apliecināja aģentūras gatavību dalīties ar visām atbilstošajām pusēm informācijā par veiktajām izmeklēšanām un nepilnībām, kas tiks atklātas monitoringa laikā. Pēc Institūta vadītāja domām, šāda pieeja ātri atrisinās dažas problēmas.

Amatpersona brīdināja tirgotājus par ārzonu kriptovalūtu kompānijām, sakot, ka institūts veiks visas nepieciešamās darbības, lai bloķētu nelikumīgus darījumus, kas varētu apdraudēt iedzīvotāju un ekonomikas drošību.

Avots: News BTC

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top