Tehnoloģijas

Twelve South – spilgtas uzlīmes MacBook datoriem

Twelve South 2020 uzlimes

Kompānija Twelve South, kas zināma ar populāriem aksesuāriem Apple tehnikai, prezentējusi savu jauno produktu: spilgtas vinila uzlīmes MacBook datoriem – aizsardzībai un personalizēšanai.

Kas tās par uzlīmēm?

Nekur nav atrodams precīzs apraksts par to, no kā uzlīmes izgatavotas – taču iespējams, ka tas ir vinils. Materiāls ir nodilumizturīgs, plastisks, no tā bieži tiek izgatavotas tamlīdzīgas uzlīmes jebkādai tehnikai.

ColorKit – tā tiek dēvēts komplekts, kas tagad ir pieejams tikai 13 collu MacBook Pro ar USB Type-C. Ja jums ir cits klēpjdators, bet ļoti gribat uzlīmes – tad aizpildiet veidlapu vietnē un, iespējams, vēlāk pievienos versiju arī tam. Nav saprotams, kāpēc izvēle ir tik ierobežota. Kur MacBook Pro 16? Kur Air?

Uzlīmes Mac datoriem 2020

Uzlīmes noklāj klēpjdatora augšu un apakšu, kā arī iekšpusi (uz skārienpaliktņa un skaļruņiem uzlīmju nav). Taču pārklājums ir piemērots tikai tastatūrai ar amerikāņu izkārtojumu, tāpēc tas ir savietojams ar MacBook no ASV, Kanādas un Austrālijas.

Kādas krāsas ir pieejamas?

Pieejamas ir šādas krāsas: “Akva”, “Koraļļu”, “Melna”, “Zaļais mežs” un “Purpura rozā”. Bez uzlīmēm vietnē var lejupielādēt darbvirsmas attēlus, kas ideāli saskanēs ar visām pieejamām krāsām.

Visas krāsas ir vienkārši brīnišķīgas! MacBook ar Twelve South uzlīmēm atgādina vai nu Google Chromebook vai Microsoft Surface, bet izskatās  kā jauns.

Komplekts maksā 30 dolārus.  Apbruņojieties ar pacietību un ievērojiet instrukcijas, ja esat nolēmis atjaunināt sava klēpjdatora izskatu.

Avots: Twelvesouth

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top