Visas ziņas

Twitch atkal pieņem kriptovalūtu

Twitch atkal pieņem kriptovalūtuPasaulē lielākā straumēšanas platforma Twitch atkal pievienojusi bitkoinu un Bitcoin Cash kā maksājumu veikšanas līdzekli, lai gan 2019. gada martā abi aktīvi tika dzēsti.

Neraugoties uz to, ka strīmeri joprojām varēja saņemt donatus kriptovalūtā, ieliekot maku adreses savu kanālu aprakstā, BitPay dzēšana radīja lielu triecienu Twitch kripto fanātiķiem.

Neskatoties uz BitPay pievienošanu – lietotājiem nāksies pacensties, lai atrastu šo opciju. Pēc pogas “abonēt” noklikšķināšanas Twitch kanālā lietotājam ir jāizvēlas poga “papildu metodes”, jāizvēlas abonēšanas līmenis, jānoklikšķina “turpināt” un “parādīt vairāk metožu” – pirms tiks parādīts BitPay variants.

Tiklīdz BitPay būs redzams ekrānā – tā apmaksas variantu otrajā rindā parādīsies bitkoina logotips – starp Starbucks un Visa kartēm.

Kopienas dalībnieki un Twitch lietotāji bitkoina atgriešanos saista arī ar Facebook paziņojumu par savu kriptovalūtu Libra. Būdami ne pārāk pārsteigti par Libra parametriem, viņi nonāca pie secinājuma, ka labākais apmaksas veids joprojām ir bitkoins.

Jāatzīmē, ka kompānijas blogā netiek minēti apturēto opciju atjaunošanas iemesli.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top