Visas ziņas

Twitter kontu uzlaušanā apsūdzētajam 17 gadus vecajam pusaudzim pieder 3 milj. $ bitkoinos

 

Aizdomās turamais Twitter uzlaušanas lietā

17 gadus vecā Grema Klarka, kurš tiek apsūdzēts par slavenību Twitter kontu masveida uzlaušanas organizēšanu, advokāts tiesas sēdes laikā paziņoja, ka viņa aizstāvamajam pieder vismaz 300 BTC (apmēram 3,3 milj. $).

Prokurori lūdza Klarkam piespriest 1 milj. $ lielu drošības naudu ar pierādījumiem, ka drošības naudas iemaksai izmantotā nauda ir iegūta likumīgi. “Pamatojoties uz šī atbildētāja uzvedību – es uzskatu par pareizu pieņemt, ka katrs viņam pieejamais penijs ir iegūts nelikumīgā ceļā ”, – sacīja prokurors. “Mēs runājam par miljoniem dolāru”.

Advokāts Deivids Veisbrods paskaidroja, ka pagājušajā gadā viņa aizstāvamais figurēja kriminālizmeklēšanā, kuras gaitā Klarkam atsavināja apmēram 15 000 $ skaidrā naudā un 400 bitkoinos. Rezultātā izmeklētāji atdeva viņam skaidro naudu un 300 bitkoinus, neizvirzot nekādas apsūdzības. “Es nevaru izdomāt labākus pierādījumus līdzekļu iegūšanas likumībai – kā to atdošanu, ko veic tiesībaizsardzības institūcijas”, – sacīja Veisbrods.

Tiesnesis ir noteicis drošības naudu 25 000 $ apmērā par katru no 29 apsūdzības punktiem (725 000 $). Tiesa arī aizliedza Klarkam piekļuvi internetam jebkurā ierīcē un uzlika par pienākumu nēsāt elektronisko aproci.

Bez Klarka apsūdzības par Twitter kontu uzlaušanu tika izvirzītas 19 gadu vecajam Meisonam Šepardam no Lielbritānijas un 22 gadus vecajam Nimam Fazeli no Floridas.

Avots: Tampabay

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top