Visas ziņas

Krāpnieka atklāsme. Krāpšanas shēma Twitterī var ienest 100 tūkstošus $ dienā

Krāpšanas shēma Twitter, kas sola investoriem aktīvu kapitāla pavairošanu un kriptovalūtas Ethereum bezmaksas izdalīšanu, katru dienu ļaundariem nes peļņu no 50 000 $ līdz 100 000 $. Par to paziņojis tādas mahinācijas organizators intervijā kripto evaņģēlistam un YouTube treidinga kanāla autoram Adamam Gerbuesam.

Pēc krāpnieka teiktā – shēmas aizkulisēs ir neliela cilvēku grupa. Viņu vienīgais uzdevums – izvadīt naudu manuālā režīmā, bet procesu pamatdaļu automātiski izpilda boti.

Kripto krāpnieks arī atzīmēja, ka upuru uzticības iekarošanai komanda vairs nepērk verificētos Twitter kontus, jo nav tādas vajadzības. Viņš piebilda, ka agrāk verificēta lapa sociālajā tīklā izmaksāja no 100 $ līdz 1000 $.

“Liekēži nosūta Ethereum uz jebkuru mūsu izveidoto kontu. Viņi pat neuztraucas par verifikāciju, lai gan mēs domājām pretējo. Liekēžus satrauc tikai iespēja saņemt naudu no nekā un savas kripotovalūtas pavairošana”, – paskaidrojis krāpnieks.

Atzīmēsim, ka krāpnieks intervijas laikā nesniedza nekādus pierādījumus par saviem vārdiem, bet deva aptuvenu ieskatu mums, par to, no kādām darbībām internetā jāuzmanās. Neuzticieties Twitter kontiem un nekādā gadījumā nesūtiet savus uzkrājumus svešiniekiem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top