Valūtas

Twitter lietotāju iecienītās kriptovalūtas

Twitter – viens no vispopulārākajiem sociālajiem tīkliem starp kriptovalūtu lietotājiem. Vietne CoinTrendz.com sastādījusi kriptovalūtu sarakstu, kuras platformas lietotāji minējuši visbiežāk vienas stundas laikā 26. oktobra vakarā.

Izrādās, ka tobrīd sociālajā tīklā visbiežāk tika minēta kriptovalūta TRON (1972 reizes). Tas daļēji skaidrojams ar tās dibinātāja Džastina Sana lielo aktivitāti pašā Twitter.

Otrajā vietā – bitkoins. Pēdējā laikā pirmā un galvenā kriptovalūta parāda neparastu stabilitāti, un samazinājusies volatilitāte laikam gan arī kļuvusi par galveno ieganstu  informācijai.

Trešajā vietā nonācis Ethereum – otrā kriptovalūta pēc tirgus kapitalizācijas apjoma. Konkurentu aktivizēšanās tās lietotājiem liek satraukties, tomēr uzticība Ethereum joprojām ir augsta, un investori cer uz labāko.

Ceturtajā vietā Ripple (XRP). 25. oktobrī kompānija Ripple publicēja pārskatu, kurā norādīja, ka, neraugoties uz “lāču” tirgu, ir spējusi pārdot XRP par 163 milj. $. Turklāt pirms pāris dienām tā noslēdza vienošanos ar Prāgas jaunuzņēmumu Amore Finance.

Piektajā vietā Litecoin (LTC), sestajā – NEO, septītajā – Cardano, astotajā – Stellar, devītajā – EOS, bet desmitnieku noslēdz Bitcoin Cash (minēts 297 reizes).

sociālajā tīklā visbiežāk tika minēta kriptovalūta

Desmit kriptovalūtas, kuras visbiežāk minējuši Twitter lietotāji vienas stundas laikā 26. oktobra vakarā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top