Tehnoloģijas

Twitter ļauj satura autoriem pieņemt maksājumus ar bitkoinu

Twitter kriptovalūtu maksājumi

Yayimages

Lietotnes Twitter lietotāji iOS pārvaldītajās ierīcēs tagad var pieņemt donatus, izmantojot Lightning Network tīklu. Šai nolūkā profilam jāpieslēdz trešās puses serviss, kā piemēram – CashApp.

Funkcija “drīz” būs pieejama arī operētājsistēmas Android lietotnēs. Pēc kompānijas pārstāvju teiktā – kriptovalūtu “dzeramnaudas” serviss pilnībā tiks balstīts uz trešo pušu risinājumiem, tādiem kā Strike. Twitter “nepiedalās līdzekļu kustībā” un nesaņem ieņēmumus no maksājumiem.

Dažādu pasaules reģionu lietotājiem būs pieejami dažādi risinājumi. Produktu menedžere Estere Krouforda atzīmēja, ka izņēmumi ir bitkoins un Lightning Network – instrumentus var lietot cilvēki no jebkuras vietas uz planētas.

“Mums ir lieliska iespēja izvēlēties globālus, bezbarjeru variantus. Bitkoins ir labākais no tiem. Mēs zinām, ka vēl ne visi pasaulē veic operācijas ar digitālo zeltu, bet uzskatām to par vienu no labākajiem risinājumiem”, – piebilda Krouforda.

Informācija par to, ka Twitter testē bitkoindonatus, parādījās septembra sākumā. Jau tad tika vēstīts par nepieciešamību izmantot trešo pušu lietotnes jaunā servisa pieslēgšanai.

Kompānijas vadītājs Džeks Dorsijs ir sens Lightning Network atbalstītājs. 2019. gadā viņš paziņoja, ka tīkla integrācija Square (arī pieder Dorsijam) lietotnē CashApp ir laika jautājums.

Papildus bitkoindonatu integrēšanai – Twitter pastāstīja arī par plāniem sociālajā platformā pievienot verifikācijas sistēmu NFT. Risinājums paredz, ka lietotāji profiliem varēs pieslēgt kriptovalūtu makus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top