Tehnoloģijas

Vakar nezināmas personas uzlauzušas lielu skaitu Twitter kontus

Twitter kontu zādzība

Foto: David Rangel/ Unsplash

Vakar nezināmas personas uzlauzušas kriptovalūtu biržu Binance, Coinbase, Gemini, Kucoin un Bitfinex oficiālos Twitter kontus. Tāpat tika uzlauzti Čanpena Čžao, Džastina Sana, Čārlija Lī, Īlona Maska, Bila Geitsa, Džefa Bezosa, Kanjes Vesta, Ripple, Cash App, Apple,Uber un citu ietekmīgu personu un kompaniju konti.

Visos kontos publicēti ziņojumi, kas izskatās kā tipiska krāpniecba. “Mēs sadarbojamies ar CryptoForHealth un izdalām kopienai 5000 BTC”, – tiek ziņots tvītos.

Tiek apgalvots, ka Twitter darbinieki ar piekļuvi iekšējām sistēmām ir kļuvuši par koordinēta sociālās inženierijas uzbrukuma upuriem. Tas ļāva uzbrucējiem pārņemt kontroli pār daudziem kontiem, ieskaitot verificētus.

Tagad Twitter mēģina saprast, kādu citu informāciju hakeri varētu iegūt, piekļūstot lietotāju privātiem ziņojumiem. Daudzi novērotāji jau ir paziņojuši, ka bitkoinu iegūšana varēja tikai novērst uzmanību, un uzbrucēju mērķis bija informācija.

Pašlaik Twitter uz laiku ir slēgusi uzlauztos kontus un pēc iespējas ierobežojusi piekļuvi iekšējām sistēmām.

Twitter izpilddirektors Džeks Dorsijs ir apsolījis publiskot visu informāciju, tiklīdz viņu uzzinās, kā uzlauzšana bija iespējama.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top