Visas ziņas

Twitter vadītājs savu biznesu pārvērš par kriptovalūtu banku

Kompānija Square, kuru dibinājis Twitter ģenerāldirektors, tagad atklāj kriptovalūtu depozītu iespējamību.

Džeks Dorsi, kurš ir ne tikai sociālā tīkla Twitter vadītājs, bet arī izveidotājs, kā arī kompānijas Square ģenerāldirektors, apstiprinājis, ka, izmantojot Square speciālistu izstrādāto lietotni CashApp, varēs ne tikai pirkt un pārdot bitkoinus, bet arī atvērt depozītu kriptovalūtā. Par tādu funkciju tiek vēstīts lietotnes vietnē. CashApp lietotāji tagad varēs no saviem makiem citos resursos izvietot bitkoinus pašā lietotnē, izmantojot adresi, kura viņiem ir, strādājot ar mobilo lietotni. Depozīta summa pagaidām ir līdz 10 tūkstošiem dolāru ekvivalentā – starp citu, sakritība, ka tieši tik daudz līdzekļu pats Dorsi aptuveni tērē nedēļā bitkoinu iegādei. Tostarp nekas netiek ziņots par to, kā tiks aprēķināti procenti par tādiem kriptovalūtu noguldījumiem.

Gan pašas lietotnes CashApp darbība, gan arī tās jaunā funkcija ir pieejama tikai dažās valstīs, tomēr to, ka tas patiešām funkcionē, apstiprināja bitkoinu entuziasts Deniss Pārkers.

Tostarp daži lietotāji internetā atzīmēja – pakalpojumu pieprasījums ir tik liels, ka serveris īslaicīgi nebija pieejams.

Testa režīmā depozītus bitkoinos sāka veikt no 18. jūnija – par to ziņoja cits CashApp lietotājs – Marti Bents.

Pakāpeniska CashApp jauno funkciju aktivizēšana – tas ir šīs lietotnes firmas stils. Tā 2017. gada novembrī pirmoreiz parādījās iespēja nopirkt vai pārdot bitkoinu caur šo servisu, un tikai pēc vairākiem mēnešiem šī funkcija kļuva pieejama plašākam lietotāju lokam.

Iepriekš – šī gada martā kļuva zināms, ka kompānija BlockFi, izmantojot kripto biržas  Gemini infrastruktūru, atvēra noguldījumu iespēju GUSD ar  6,2% likmi gadā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top