Visas ziņas

Spēļu gigants Ubisoft pievienojies Tezos ekosistēmai

Ubisoft pievienojas Tezos ekosiistēmai

Foto: Unsplash

Francijas spēļu gigants Ubisoft, kas pazīstams ar Assassin’s Creed un Far Cry, ir pievienojies blokķēdes platformas Tezos ekosistēmai kā korporatīvais validators.

Ubisoft pārstāvji atzīmēja, ka kompānija turpina pētīt blokķēdi caur Strategic Innovation Lab. Kā validatoru Tezos tīklā kompānija plāno eksperimentēt ar konsensa mehānismu proof-of-stake (LPoS) un izpētīt tehnoloģijas potenciālu spēļu nākotnei.

Ubisoft Entertainment – Francijas kompānija, kas specializējusies datorspēļu izstrādē un izdošanā, tās galvenais birojs atrodas Montreijā, Francijā. Kompānijā ietilpst studijas vairāk nekā 20 valstīs – tostarp Krievijā, ASV, Kanādā, Spānijā, Ķīnā, Vācijā, Bulgārijā, Ukrainā, Rumānijā un Itālijā.

Ubisoft ir viens no lielākajiem spēļu izdevējiem Eiropā. 2020. gada septembrī Ubisoft ir devītais lielākais publiskais datorspēļu ražotājuzņēmums pasaulē ieņēmumu un tirgus kapitalizācijas ziņā pēc Konami, Electronic Arts, Namco Bandai, Activision Blizzard, Sega, Nintendo, Microsoft, Sony un pirmais Eiropā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top