Tehnoloģijas

UiPath sadarbībā ar Microsoft aicina jaunuzņēmumus pieteikties konkursam

UiPath logo

Vadošais robotikas procesu automatizēšanas programmatūras (robotic process automation software company) uzņēmums UiPath sadarbībā ar Microsoft aicina programmatūru automatizācijas jaunuzņēmumus pieteikties konkursam, kurā iespējams iegūt 50 000 eiro naudas balvu un augsti kvalificētu mārketinga speciālistu konsultācijas, UiPath vadītāju mentoringa sesijas, kā arī daudz ko citu, kas palīdzēs ātrāk un veiksmīgāk attīstīt uzņēmumu.

Konkursa mērķis ir palīdzēt attīstīt jaunas tehnoloģijas un tehnoloģiju attīstības uzņēmumus, kuriem varētu būt globāla ietekme un kas varētu stiprināt plašāku automatizācijas risinājumu ekosistēmu starp Centrālās un Austrumeiropas reģiona jaunuzņēmumiem. Šobrīd, sākuma posmā, fokuss vērsts tieši uz B2B jaunuzņēmumiem, kuri attīsta un ražo automatizācijas programmatūras, kas nav domātas preču ražošanai, bet gan citiem pakalpojumiem. Konkursam darbus iespējams pieteikt divās kategorijās – Start-Up (Uzsākšana) vai Scale-Up (Paplašināšanās). Atlases kritēriji tajās nedaudz atšķiras. Katrā no kategorijām tiks noteikts savs uzvarētājs.

Abās kategorijās uzvarētājs saņems konsultācijas un atbalsta iespēju no UiPath profesionālās vadītāju un pārdošanas, kā arī mārketinga speciālistiem. Tiks sniegtas ne tikai konsultācijas, kas palīdzēs attīstīt jaunuzņēmuma idejas un produktus, bet arī nodrošināta iespēja uzstāties dažādās tehnoloģiju pasaulē nozīmīgās konferencēs. Tiks piedāvātas arī dažādas sadarbības iespējas ar UiPath. Start-Up kategorijas uzvarētājs papildus saņems arī 50 000 eiro naudas balvu no UiPath partnera Microsoft, bet Scale-Up kategorijas labākais jaunuzņēmums saņems iespēju prezentēt savu tehnoloģiju programmatūru četriem UiPath izvēlētiem klientiem, kuri varētu būt ieinteresēti tālākā sadarbībā un šī uzņēmuma attīstībā.

UiPath ir robotikas procesu automatizēšanas programmatūras uzņēmums, kurš par savu misiju uzskata piedāvāt robotiku ikvienam cilvēkam. Kopš 2015. gada tas ir izvērsis darbības paplašināšanu pasaulē, kļūstot par visātrāk augošo biznesa programmatūras uzņēmumu vēsturē. 2020. gada jūlijā tā vērtība sasniedza 10,2 miljardus ASV dolāru. UiPath Automation Awards Centrālās un Austrumeiropas valstu un Turcijas reģionam uzņēmums aizsāka 2019. gadā ar mērķi ilgtermiņā veicināt inovācijas un apbalvot daudzsološākos jaunos tirgus spēlētājus programmatūru izstrādē. Savā izaugsmes ceļā UiPath ir saņēmis atbalstu no daudziem lieliem uzņēmumiem un spēcīgiem tirgus spēlētājiem. Viens no tiem ir Microsoft, ar kuru arī UiPath ir nodibinājis partnerību. Šodien abi uzņēmumi ir apvienojuši spēkus, lai palīdzētu nostiprināt programmatūru automatizāciju ekosistēmu Centrālajā un Austrumeiropā.

Uz piedalīšanos konkursā iespējams pretendēt jaunuzņēmumiem no 21 valsts, kas aptver Centrālās un Austrumeiropas valstis, kā arī Turciju. Pieteikumus konkursam iespējams iesniegt līdz šī gada 30. augustam. Žūrija pusfinālistus izvēlēsies līdz 18. septembrim, bet 2. oktobrī tiks paziņoti konkursa finālisti, kuri tiks uzaicināti uz How To Web konferenci Bukarestē, Rumānijā, kuras ietvaros notiks finālistu projektu prezentācija.

Plašāku informāciju par jaunuzņēmumu atlases kritērijiem un pieteikšanos iespējams atrast UiPath mājaslapā: https://www.uipath.com/company/automation-awards-cee-edition

Par Microsoft Latvia

Microsoft pārstāvniecība Latvijā ir dibināta 1999. gadā, un 2020. gadā kompānijai no gandrīz 360 partneriem ir 87 zelta un sudraba sertificētie partneri, kuri kopā nodarbina vairākus tūkstošus darbinieku un Latvijas tautsaimniecībā veido vienotu, inovatīvu un ražojošu struktūru ar būtisku kopējo devumu valsts IKP. Microsoft Latvia profesionāļi jau vairāk nekā 20 gadu nodrošina partneru atbalstu, servisu un risinājumu izstrādi, kā arī mārketinga kampaņas. Jāuzsver, ka Microsoft Latvijā dažādu sabiedrības labuma projektu īstenošanā investējis, ziedojis naudu un programmatūru vairāku desmitu miljonu ASV dolāru apjomā.

Par Microsoft

Microsoft (Nasdaq “MSFT” @microsoft) virza digitālo transformāciju mākoņtehnoloģiju un lietu interneta laikmetā. Uzņēmuma misija ir sniegt iespējas ikvienam cilvēkam un ikvienai organizācija uz pasaules sasniegt vairāk.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top