Tehnoloģijas

Ukrainas bruņotie spēki atklāj svarīgus faktus par Krievijas raķetēm “Kinžal”

Ukrainas bruņotie spēki atklāja svarīgus faktus par Krievijas raķetēm "Kinžal"

Foto: xh Lin-Flickr

Raķetes Kh-47M Kinzhal, ko krievi sauc par hiperskaņas raķetēm, ir ļoti vērtīgas, jo Krievijai to ir maz.

Krievijas Federācija nevar atļauties izmantot visus savus labākos ieročus pret Ukrainas energoapgādes infrastruktūru, aģentūrai UNIAN sacīja Ukrainas Bruņoto spēku Gaisa spēku pavēlniecības pārstāvis Jurijs Ignats .

To izskaitļoja mūsu izlūkdienesti, un arī Aizsardzības ministrija sniedza skaitļus, ka Krievijas rīcībā apmēram 40 “Kinžal” raķetes. Nu, 40 tas ir maz, tādai valstij kā Krievijai, kas plātās visai pasaulei stāstot, ka “mums ir superhiperskaņas raķete“. Patiesībā tā ir aviācijas “Iskander” raķete, visparastākā Iskander raķete” sacīja Ignats. Viņš piebilda, ka Ukraina diemžēl vēl nevar notriekt “Iskander” tipa raķetes.

“… to paceļ virsskaņas lidmašīna MiG-31, paceļ diezgan augstu, atmosfēras augšējos slāņos, no turienes palaiž. Sakarā ar to, ka raķete tiek palaista augstu, tās lidojuma attālums palielinās … , un attiecīgi, ātrums palielinās jau tuvojoties mērķim – tā lido pa ballistisko trajektoriju, ar lielu ātrumu nokļūst līdz mērķim … “, – piebilda pārstāvis no Ukrainas armijas bruņotajiem spēkiem.

Mediji rakstīja, ka 18. martā Krievijas Federācija pirmo reizi izmantoja raķeti “Kinžal” pret Ukrainu. Mērķis bija iznīcināt “pazemes militāro noliktavu” Deļatinas pilsētā, Ivanofrankivskas apgabalā . Saskaņā ar Reuters avotu Pentagonā, Krievija, visticamāk, nav izmantojusi “Kinžal”, jo tas bija bezjēdzīgi no militārā viedokļa.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top