Tehnoloģijas

Ukrainas bruņotie spēki atstāj “slapju vietu” no krievu “Tornado”: apstiprināts otrais MLRS likvidācijas gadījums

Ukrainas bruņotie spēki atstāj "slapju vietu" no krievu "Tornado": apstiprināts otrais MLRS likvidācijas gadījums

Ukrainas karavīri Luganskas apgabalā ar NATO haubices “M777” palīdzību iznīcinājuši vēl vienu Krievijas daudzlādiņu raķešu palaišanas sistēmu “Tornado”.

Ukrainā dokumentēts vēl viens Krievijas daudzlādiņu raķešu palaišanas sistēmas (MLRS) “Tornado” iznīcināšanas gadījums, šoreiz Luhanskas apgabalā. Detalizētu informāciju un fotogrāfiju sociālajā tīklā Facebook ievietojis Luhanskas apgabala militārās pārvaldes vadītājs Serhijs Gaidai.

“Zināms, ka trieciens Krievijas MLRS tika veikts ar NATO haubices “M777” palīdzību, ko militāristi nodēvējuši par “trīs cirvjiem”. Pēc trieciena kompleksa 9A52-2 kaujas mašīna tika pārvērsta metāllūžņu kaudzē. ”

Šī ir otrā apstiprinātā iznīcinātā 300 mm Tornado MLRS,” norādīja Gaidai. Tās pašas kaujas operācijas laikā tika iznīcināta netālu esošā 220 mm Uragan MLRS palaišanas iekārta. Ir publicētas Krievijas MLRS trieciena sekas, kuras no gaisa nofilmēja Ukrainas drons. Spriežot pēc uzņemtajiem materiāliem, kaujas mašīnas tika pilnībā iznīcinātas. Tās vairs nav atremontējamas. Ja uzbrukuma brīdī tur atradās Krievijas militārpersonas, viņiem bija maz iespēju izdzīvot.

Ir vērts atzīmēt, ka saskaņā ar Ukrainas Bruņoto spēku Ģenerālštāba oficiālajiem datiem uz 18. novembra rītu karā ar Ukrainu Krievija jau ir zaudējusi vismaz 393 dažāda veida daudzlādiņu raķešu palaišanas sistēmas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top