Tehnoloģijas

Ukrainas bruņoto spēku pretgaisa aizsardzība ir pārtvērusi Krievijas raķeti Kh-55 ar kodollādiņa simulatoru

Ukrainas bruņoto spēku pretgaisa aizsardzība pārtvēra Krievijas Kh-55 ar kodollādiņu simulatoru, kas lidoja uz Kijevu

Krievija, domājams, jau sāk tērēt sava kodolarsenāla krājumus.

Ukrainas pretgaisa aizsardzība virs Kijivas pārtvēra Krievijas raķeti Kh-55, ko Krievijas Federācija ir paņēmusi no sava kodolarsenāla, tomēr kodolgalviņas vieta šoreiz bija tukša. Ar šo informāciju dalījās Defense News.

Šis incidents, pēc žurnālistu domām, var liecināt par kritisku spārnoto raķešu trūkumu Krievijā, pēc 9 mēnešus ilga kara. Iespējams, ka šādā veidā agresors mēģināja arī nobiedēt Kijevu. Raķēte Kh-55 sākotnēji tika izveidota kodollādiņa pārnēsāšanai. Kh-555 Raķetei ir versija Kh-555, kas nav saistīta ar kodolu, ko RF bruņotie spēki ir aktīvi izmantojuši un izmanto raķešu teroram Ukrainā. Kh-55 izmantošanas fakts ir ārkārtējs gadījums.

“Šim triecienam orki paņēma vismaz vienu kh-55 no sava kodolarsenāla, “izskrūvēja” no tā kodollādiņu, ielika tā vietā kodollādiņa simulatoru un šāva uz Ukrainu,” raksta laikraksts.

Krievi nepildīja kaujas lādiņu ar parastajām sprāgstvielām, nevis filantropijas, bet tehnisku apsvērumu dēļ, tāpēc izšāva “tukšu” raķeti. Lai veiktu masveida triecienu Ukrainai, Krievijai bija nepieciešams liels skaits raķešu, kuru piegāde, acīmredzot, jau tuvojas beigām, tāpēc krievi, visticamāk, paņēma tukšu kh-55. ” Tas ir pilnīgi neparasts stils dzīt naglas ar mikroskopu ,” teikts rakstā.

Ukrainas bruņoto spēku pretgaisa aizsardzība pārtvēra Krievijas Kh-55 ar kodollādiņu simulatoru, kas lidoja uz Kijevu

Raķete KH-55

Zīmīgi, ka 15.novembrī veicot masveida triecienu Ukrainai, krievi cita starpā izmantoja šovasar ražotās raķetes X-101. Tā ir vēl viena pazīme, ka krieviem ir akūts šāda veida ieroču trūkums. Loģiski taču būtu vispirms izšaut vecākas raķetes.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top