Visas ziņas

Ukrainas izlūkdienests ir komentējis CNN rakstu par īpašo operāciju pret “Vāgneriešiem” Sudānā

Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenā izlūkošanas pārvalde nevar ne apstiprināt, ne noliegt CNN rakstu par uzbrukumu Vāgneriešiem Sudānā.

Šodien, 20. septembrī, ASV televīzijas kanāls CNN ziņoja par Ukrainas Galvenās izlūkošanas pārvaldes īpašo operāciju Sudānā pret “Vāgneriešu” grupu. Ukrainas izlūkdienesta oficiālais pārstāvis Andrijs Jusovs sniedza īsu komentāru.

Viņš sacīja, ka pagaidām nevar ne apstiprināt, ne noliegt amerikāņu žurnālistu rakstu. Tomēr Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenā izlūkošanas pārvalde var droši apgalvot vienu: Krievijas militārie spēki sāk zaudēt ietekmi pasaulē, pat to ietekmi, kas ir “uzkrājusies” kopš padomju laikiem.

Ukrainas izlūkdienesta vadītājs Budanovs paziņoja, ka Kijiva atradīs Krievijas kara noziedzniekus jebkurā pasaules vietā.

Šodien CNN žurnālisti, atsaucoties uz anonīmiem avotiem, ziņoja, ka Ukrainas Galvenās izlūkošanas pārvalde ir devusi triecienu “vāgneriešiem” Sudānā. Uz viena no droniem esot bijis uzraksts ukraiņu valodā. Zināms, ka drons uzbruka tikai divas dienas pēc tam, kad PMC “Vāgners” pārstāvji nodeva kaujiniekiem jaunu ieroču partiju. Turklāt īpašā operācija tika veikta pret Sudānas kaujiniekiem, kurus atbalstīja “Vagner” un kuri cīnījās pret valdības armiju. Kopumā tika veikti aptuveni 8 bezpilota lidaparātu triecieni, un uz viena no tiem bija uzraksts “Zupiniti” (Stop, pietiek).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top