Visas ziņas

Ekskursija pa pirmo Ukrainas oficiālo kriptovalūtu maiņas punkta biroju

Ukrainas oficiālo kriptovalūtu maiņas punkta biroju

 

Bitkoins pastāv jau vairāk nekā desmit gadus. Neraugoties uz diezgan ilgo laiku, postpadomju telpā gandrīz nav kriptovalūtu nišas regulējuma: lielu monētu partiju maiņa joprojām notiek apsargājamos birojos, bet par sakariem ar digitālajām valūtām nestāsta pat tuviniekiem. Kijevas BUYbank maiņas punkts brīvi pieņem klientus birojā Ukrainas galvaspilsētas centrā un palīdz pirkt un pārdot kripto.

Viņu projekts ir vienīgais Ukrainas maiņas punkts ar izkārtni, biroju un meklētājos norādītu adresi. Turklāt “pagrīdes maiņas punktu Kijevā ir kaudzēm”.

Satoši māja Kijevas centrā

Kijevā, metro stacija “Oļimpijskaja” – gandrīz pats pilsētas centrs, kur līdz Maidana Neatkarības laukumam divas pieturas ar metro vai apmēram piecpadsmit minūtes, ejot ar kājām. Blakus atrodas NSC Kijevas Olimpiskais stadions, kur notiek koncerti un futbola mači. Šeit aizritēja arī pērnā gada Čempionu līgas fināls.

BUYbank birojs atrodas paralēli esošajā – Antonoviča ielā. No ārpuses tas piesaista uzmanību ar spilgti oranžām uzlīmēm ar bitkoina logotipu. Uz izkārtnes lakonisks “«Buy” un uzraksts “Your crypto bank”.

Aicinājums papildināt kripto maku redzams pie ieejas tieši pretī durvīm. Telpa ir plaša, izskatās patīkami.
Birojs sadalīts Workshop un Equipment zonās. Tā kā bitkoina kurss pagaidām ir tālu no iepriekšējiem rekordiem, tad plauktos nav ASIC maineru. Biroja centrā pašapkalpošanās planšetes.
Jaukto zonu aizņem trīs kases.

Apmeklētāju netrūkst – tas ir pamanāms uzreiz pēc vizītes. Vairums cilvēku ienāk samainīt parasto valūtu, jo pirmā kase paredzēta fiat naudai.

Divas pārējās kases saistītas ar kripto. Pirmajā apmeklētāji apmaksā bitkoinus, otrajā – saņem naudu par pārdotajām monētām. Pēc pieprasījuma iespējamas operācijas ar USDT un citām kriptovalūtām.

Darba shēma ir vienkārša: klients veic operāciju, izmantojot terminālu, sagaida divus apstiprinājumus, saņem čeku un iet uz kasi. Ja pieredzes nav, tad darbinieki konsultē un palīdz.
Mēs stāstām, kā to var izdarīt. Mēs neveicam operācijas, tostarp varam paskaidrot – kā to izdarīt.
Iesakām pievērst uzmanību kursam. Starpība starp pārdošanas un pirkšanas vērtību ir ļoti liela. Darbinieki paskaidro šo volatilitāti.

Maiņas punkta galvenā atšķirība – izveidotāju darbību secībā. 2017. gada beigās viņiem radās ideja par biroja izveidi. Turklāt nolēma sākt tieši ar offline.
Devāmies ne pa to vienkāršāko ceļu. Proti – sākām ar to, ka iznomājām šeit telpu, izremontējām un atvērām šeit maiņas punktu.
Birojs tika atvērts 2018. gada jūnijā, tas ir – pēc tirgus skaļā kritiena. Puišus nemulsināja sabrukušie kursi, jo nav taču jāšaubās par kriptovalūtu perspektīvām.
Mēs saprotam, ka bitkoinu izmantos. Ka tas pamazām izkonkurēs citus, jo viņš vienkārši ir ērtāks.
Saskaņā ar Danila sacīto – komanda nesteidzas pēc “haipa”, tas ir, neapmeklē konferences un pasākumus. Stratēģija – pakāpeniska izaugsme un koncentrēšanās uz produktu.
Mūs var atrast caur Google. Mūs var atrast kā punktu Google Kartēs.

Pirkt pardot kriptovalutu Ukraina Kijeva

Par apmeklētājiem un “čigānu bitkoiniem”

Klienti birojā ir dažādi. Diezgan daudz ārzemnieku, jaunu cilvēku un gados vecāku.
Uz offline nodaļu nāk nosacīti jauni IT cilvēki, kas saņem samaksu kripto. Maineri, kuriem regulāri jāiziet cash, lai samaksātu par elektrību. Ienāk vairumtirgotāji un jauni investori.
Mēdz būt arī krāpnieki. Parasti tie ir kurjeri no gudriniekiem, kuri USDT pārskaitījumu summās maina punktus pret komatiem un cer saņemt lielu naudu par sīkiem pārskaitījumiem. No viņiem vienkārši atvadās. Bez skandāliem.
Gadās arī amizantas situācijas. Kriptovalūtu popularitāte piesaista nišai cilvēkus bez zināšanām, kuri nāk pēc fiziskiem bitkoiniem.
Cilvēki nāk pēc čigānu bitkoiniem. Tās ir tādas monētiņas. Ir taču 2019. gads, un visiem ir internets, bet pavisam nopietni nāk cilvēki, kuri neizskatās pēc muļķiem vai atpalikušiem, un jautā: Tad pie jums var nopirkt bitkoinu? Parādiet!

Attīstībai – būt

Pirms brīza komanda aktivizēja online maiņas punktu, kas ieņēma galvenās lapas vietu ar biroja adresi. Tam pateicoties, operācijas var veikt tīklā. Lietotāji jau ir, tai skaitā no citām valstīm.
Mēs nevaram nosaukt ciparus, bet nesūdzamies. Tirgus ir volatils, un nav atkarīgs tikai no bitkoina. Piemēram, laikā, kad marta beigās norisinājās ažiotāža ap fjūčeriem, mēs redzējām jūtamu ārvalstu trafika palielinājumu. Un turklāt kopš vietnes palaišanas nebija pagājis pat mēnesis.

Komanda negrasās rīkot ICO un citus pasākumus. Prioritāte ir apmeklētāju iespēju palielināšana un mērogošana.
Plāni – ģeogrāfijas paplašināšana un jaunu finanšu produktu laišana klajā uz kriptovalūtu un blockchain bāzes. Turam roku uz tirgus un likumdošanas regulējuma pulsa, turklāt ne tikai Ukrainā, bet arī pasaulē. Mēs labi zinām, ka būs produkts – var arī veikt mērogošanu. Bet bez regulējuma ir grūti piedāvāt ilgtermiņā drošu produktu.

BUYbank dara labu kriptovalūtu nišai. Apmeklētāji var atnākt uz biroju un saņemt konsultāciju par monētām un operācijām ar tām. Turklāt informācija par maiņas punktu ir brīvi pieejama, tādējādi uz labāko pusi mainot stereotipus par kripto tumšo reputāciju. Jo vairāk būs tamlīdzīgu projektu, jo labāk.

Avots 2bitcoins.ru

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top