Tehnoloģijas

Ukrainas lielveikalu tīkls Varus sāk pieņemt maksājumus ar kriptovalūtu

Ukrainas lielveikalu tīkls Varus sāk pieņemt maksājumus ar kriptovalūtu

Ukrainas pārtikas preču lielveikalu tīkls Varus noslēdzis partnerības līgumu ar kriptovalūtu biržu Binance, pateicoties kuram veikalu klienti par pirkumiem varēs norēķināties ar digitālajiem aktīviem.

Ukrainas iedzīvotāji varēs attālināti izvēlēties pārtiku un citas preces no Varus lielveikaliem, kā arī pasūtīt piegādi, norēķinoties ar kriptoaktīviem. Funkcija būs pieejama deviņu pilsētu iedzīvotājiem: Kijeva, Dņipro, Kamenska, Krivoj Roga, Zaporožje, Brovari, Nikopole, Višgoroda un Pavlograd.

Lai izmantotu pakalpojumu, iedzīvotājiem savās Android vai iOS ierīcēs ir jāinstalē maksājumu pakalpojuma aplikācija Binance Pay.

Militārās darbības Ukrainas teritorijā ir izraisījušas būtiskas izmaiņas maksājumu un loģistikas jomā, un tas var paātrināt digitālo līdzekļu ieviešanu. Februārī Ukrainas Augstākā Rada apstiprināja likumprojektu par kriptovalūtu legalizāciju, ļaujot kriptovalūtu uzņēmumiem legāli darboties valstī. Tomēr likums nepiešķir kriptovalūtu aktīviem likumīga maksāšanas līdzekļa statusu.

Binance jau ilgu laiku sadarbojas ar Ukrainas valdību. 2019. gadā tika parakstītslīgums ar Digitālās transformācijas ministriju, lai izstrādātu jaunus noteikumus kriptovalūtu aktīvu regulēšanai. Februārī Binance Ukrainas nodaļas vadītājs Kirils Homjakovs paziņoja par kriptovalūtas maksājumu kartes izlaišanu, ar kuru mazumtirdzniecības vietās var norēķināties ar digitālajām valūtām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top