BitCoin

Kāpēc nepieciešama unikāla bitkoinu adrese un kā to izveidot

Kā izveidot izveidotu savu unikālo bitkoinu adresi

Kā izveidot izveidotu savu unikālo bitkoinu adresi. Šeit runa ir nevis par parastu ciparu un burtu kombināciju, bet par unikālu apzīmējumu, kas padarīs maku atpazīstamu. Tādas adreses var būt īpaši efektīvas ziedojumu vākšanai vai savas kraudfandinga kampaņas virzīšanai.

Īpašā bitkoinu adrese. Instrukcija
Pieredzējuši kriptovalūtu cienītāji jau droši vien ir pamanījuši makus, kuros zīmju kombinācija nav līdzīga parastai sakritībai. Tas ļoti atgādina unikālas automašīnu numurzīmes. Piemēram, ASV valdības “melnajā sarakstā” ir vairāki Irānas BTC maki ar visai daiļrunīgiem nosaukumiem.
Tamlīdzīgu pieeju izmantojuši jaundzimušās Izabellas Boulzas vecāki. Viņi publicējuši sludinājumu avīzē The Times ar unikālu bērna bitkoina adresi, uz kuru ikviens var nosūtīt naudu kā ziedojumu maksai par koledžu. Ziedojumu maka pirmie simboli veido kombināciju “1ZAB5Xe”, kas ir nošifrēts bērna vārds.

Kā izveidot unikālu bitkoinu adresi
Šim nolūkam var izmantot servisu Vanitygen. Tas ģenerē unikālas zīmju kombinācijas attiecībā pret lietotāju vēlmēm. Vanitygen pirmoreiz prezentēja forumā Bitcointalk jau 2011. gadā – tā kā “stilīgu vārdu” izveides iniciatīvai ir gandrīz tikpat daudz gadu, cik pašam bitkoinam.
Jāatzīmē, ka maka ģenerēšanai var būt nepieciešama liela jauda. Jo garāka vēlamā kombinācija, jo ilgāk programma “pārcilās” adreses galarezultātam. Piemēram, maka ģenerācija ar kombināciju “1Bitcoin” sākumā aizņems aptuveni nedēļu ar vidēju PC. Bet adreses izveide ar “1BitcoinEat” notiks tikai pēc 3500 gadiem.
Tādā gadījumā vienkāršāk ir izmantot trešo personu servisus – tādu kā Vanity Pool. Par maka izveidi ņem necilu maksu – 0,01 BTC par 1-6 zīmēm. Ņemiet vērā, ka atkarībā no kombinācijas garuma maksa par ģenerāciju pieaug vairākas reizes.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top