Tehnoloģijas

Unikāls Nokia XR21 Limited Edition viedtālrunis, kas izlaists tikai 30 eksemplāros

Unikāls Nokia XR21 Limited Edition viedtālrunis, kas Eiropā izlaists tikai 30 eksemplāros

Somijas uzņēmums HMD Global ir prezentējis savu pirmo Eiropā ražoto Nokia viedtālruni.

Ražošana ir izveidota Ungārijā, un pirmais tur izgatatavotais viedtālrunis ir izturīgais Nokia XR21. Tomēr līdz šim HMD ir pasūtījuši tikai 50 šādus viedtelefonus, un tikai 30 no tiem ir pārdošanā.

Pateicoties tam, šī Nokia XR21 Limited Edition versija ir patiešām ekskluzīva. To var atpazīt pēc Frosted Platinum krāsas un oriģinālā iepakojuma. Turklāt uz katra viedtālruņa ir iegravēts savs numurs.

Tehniski, protams, tas ir tas pats Nokia XR21 ar Snapdragon 695 procesoru, 6,49 collu 1080p LCD displeju, divām kamerām un 4800 mAh akumulatoru.

HMD Global var piedāvāt uzņēmumu klientiem “augstāku drošības nodrošinājuma līmeni, izmantojot pielāgotu programmatūru un drošības funkcijas“, teica pārstāvis, piebilstot, ka viņi sadarbojas ar vairākiem papildu IT drošības partneriem.

Viedtālruņa cena – 700 eiro un vēlāk būs pieejama arī melnā versija par 650 eiro.

Unikāls Nokia XR21 Limited Edition viedtālrunis, kas Eiropā izlaists tikai 30 eksemplāros

Iepriekš HMD Global neatklāja, kur tieši Eiropā tiek ražots viedtālrunis, un februārī uzņēmums TechCrunch paziņoja, ka drošības apsvērumu dēļ uzņēmums šo ražotni patur slepenībā.

Diemžēl, ņemot vērā to, ka mūsu klienti darbojas dažādās nozarēs, kurās tiek ievērotas drošības prasības, mēs nedrīkstam nevienam atklāt, kurās valstīs mēs ražojam šīs ierīces, vienkārši tāpēc, lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku drošību,” toreiz teica HMD Global mārketinga vadītājs Larss Silberbauers.

Tomēr tagad uzņēmums, šķiet, ir pārdomājis, un ir apstiprinājis, ka vismaz viena no tā ražošanas vietām atrodas Ungārijā. Pārstāvis sacīja, ka joprojām nevar atklāt, kur tieši Ungārijā atrodas ražotne, lai gan norādīja, ka tiks pievienotas papildu ražošanas un montāžas jaudas vēl citās Eiropas vietās.

Avots: HMD Global

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top