Tehnoloģijas

Šādi var izskatīties spēles, kas veidotas uz Unreal Engine 5 grafiskā dzinēja bāzes (Video)

Unreal Engine 5 Demo

Unreal Engine 5 grafisko dzinēju bieži dēvē par revolūciju datorgrafikā. Pagaidām uz šī dzinēja bāzes nav izveidota neviena spēle, un pirmie projekti acīmredzot nespēs izmantot visu programmatūras potenciālu, taču dažādas demo versijas jau tagad pierāda grafiskā dzinēja jaudu.

Jaunās demo spēles grafika ir tik reālistiska, ka nezinātājs var nemaz nesaprast, ka tas nav video, pat pieredzējuši spēlētāji no attāluma var nepamanīt videospēlē redzamās dzelzceļa stacijas mākslīgumu.

Protams, kādreiz būs pieejama pilnas versijas spēle uz Unreal Engine 5 grafiskā dzinēja bāzes ar aptuveni šāda līmeņa grafiku, kā redzams demo versijā, taču jau šobrīd ir redzams grafiskā dzinēja ievērojamais potenciāls.

Starp citu, spēles demo versijā redzamā dzelzceļa stacija ir prototips reālajai dzelzceļa stacijai, kas atrodas Japānas pilsētā Tojamā. Spēles demo versijas autors stāsta, ka apgaismojumam izmantojis Lumen rīku, taču viens no galvenajiem dzinēja jauninājumiem – nanīti – netika izmantoti.

Diemžēl spēles demo versija nedarbojas reāllaikā, tāpēc nevar saprast, vai mūsdienu videokartes vispār spēj tikt galā ar šādu uzdevumu. Tiesa, spēles demo versijas autors atzīmēja, ka samazinot grafikas kvalitāti to varētu palaist ar 1440p izšķirtspēju un ātrumu 30–50 kadriem sekundē ar GeForce RTX 2080 un Ryzen 7 3700X videokartēm. Tas ir, teorētiski  ar RTX 3090 videokarti spēles demo versija varētu darboties tādā pašā režīmā, nesamazinot kvalitāti. Bet tas ir tikai minējums.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top