Tehnoloģijas

Kādai videokartei būs pa spēkam Unreal Engine 5 jaunais demo?

Kadai videokartei būs pa spēkam demo ar spēļu dzini Unreal Engine 5

Vakar tika parādīta jaunā spēļu dziņa Unreal Engine 5 pirmā demonstrācija. Demo ar nosaukumu “Lumen in the Land of Nanite” tika reproducēts reāllaikā ar Sony PlayStation 5 konsoli 1440p izšķirtspējā ar upscale līdz 4K ar 30 k/s.

Kaut arī mēs zinām gaidāmās konsoles konfigurāciju – ir absolūti bezjēdzīgi korelēt šos parametrus ar parasto PC parametriem. Pietiek paturēt prātā, ka grafikas ziņā tik jaudīgas spēles – kā Red Dead Redemption 2 un Control – bez grūtībām darbojas PlayStation 4 ar tā astoņiem ļoti lēnajiem AMD Jaguar procesora kodoliem un seno GPU, kas ir tiešs Radeon HD 7870 videokartes radinieks no 2012. gada.

Pateicoties Epic Games pārstāvim, tagad ir vismaz saprotams, kādi “dzelži” ir nepieciešami, lai tiktu galā ar parādīto Unreal Engine 5 demo.

Epic Games galvenais tehniskais direktors: – ar GeForce RTX 2070 videokarti pietiks, lai aktivizētu demo ar “diezgan labu veiktspēju”. Tostarp nekādi precizējumi netika sniegti, tāpēc nav pat skaidrs – par kādu izšķirtspēju ir runa.

Skaidrs ir tas, ka bija domāta izšķirtspēja ne zemāka par Full HD. Ņemot vērā, ka pirmās spēles ar Unreal Engine 5 nāks klajā labākajā gadījumā nākamā gada beigās, un tādus projektus masveidā mēs saņemsim tikai pēc 2022. gada – tad noteikti nav vērts uztraukties par veiktspēju.

Avots: Pcgamer

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top