Visas ziņas

µTorrent lietotāji saņems atlīdzību tokenos

Singapūrā bāzētā BitTorrent Foundation laidīs klajā BitTorrent Token (BTT), izmantojot TRON protokolu. BTT pamatfunkcija būs maksa lietotājiem par failu izplatīšanu.
Atzīmēsim – šobrīd lietotāji lejupielādē nepieciešamo failu pateicoties tam, ka citi tos atstāj tīklā. Tomēr daudziem lietotājiem trūkst motivācijas turpināt izplatīšanu pēc tam, kad viņi paši ir lejupielādējuši tiem nepieciešamo saturu. Tokens BTT paredzēts šīs problēmas risināšanai, darbojoties kā stimulēšanas līdzeklis failu izplatīšanai.
BTT izveidots kā projekta Atlas turpinājums uz standarta TRC-10 bāzes, bet tas ir arī pilnībā saderīgs ar ERC-20. Kopējā emisija būs 990 mljrd. BTT, un tokensale notiks uz kripto biržas Binance platformas Launchpad bāzes.
Vienlaikus tiks rīkoti airdrop, kuru kārtība būs publicēta TRON izveidotāja Džastina Sana Twitter lapā.
Sākotnēji tokenu varēs lietot Windows klienta µTorrent Classic lietotāji, tomēr tas nebūs obligāts nosacījums servisa izmantošanai.
Vasaras sākumā Džastins Sans veiksmīgi slēdza kompānijas BitTorrent iegādes darījumu un ieņēma ģenerāldirektora vietu. Saskaņā ar vairākām aplēsēm – darījuma summa bija aptuveni 120 milj. $.
Atgādinām – BitTorrent un µTorrent lietotāji novembrī ieguva iespēju iegādāties premium produktus par bitkoiniem, Binance Coin (BNB) un TRON (TRX).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top