BitCoin

Uz biržu Bitfinex pārvietots 5351 bitkoins

Uz biržu Bitfinex pārvietots 5351 bitkoins

17. decembrī bitkoina cena pieauga – palielinoties par aptuveni 200 $ vien dažu stundu laikā. Pēc CoinMarketCap datiem – šī raksta sagatavošanas brīdī bitkoins tiek tirgots par 3,495 $ – iespējams, ka tas bija bonuss bitkoinu “vaļiem”, kuri gaidīja labāku brīdi dažu krājumu pārdošanai, lai pārdzīvotu “kripto ziemu”. Lai gan šodien arī bija neliels “vēršu” izrāviens – kopumā tirgus tendence joprojām izskatās kā “lāču”, jo analītiķi saka, ka šis atlēciens ir tikai ilūzija, kas var izrādīties katastrofa bitkoina cenai. Šķiet, ka meklējot labāko iespēju, bitkoinu “vaļi” ir gatavi pārdot savus krājumus – lai gūtu peļņu, kad tirgus atkal sabruks.

Vakar 5351 bitkoins tika pārvietots no nezināmiem makiem uz biržu Bitfinex. Visticamāk, ka mērķis ir tos realizēt īstermiņa “vēršu” trenda gadījumā. Šeit šīs transakcijas:

Kriptovalūtu tirgū pagaidām pastāv “reāla lāču” tendence: tikai mēneša laikā galvenās kriptovalūtas cena kritusies no 6500 $ līdz 3200 $. Protams – mazajiem investoriem jābūt uzmanīgiem, jo “vaļi” nogaida labākos momentus, kad var gūt peļņu, izmantojot mazo spēlētāju nemieru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top