Tehnoloģijas

Dienas atradums: uz krēsla fiksējams fona ekrāns video filmēšanai

Fona attels pie krēsla

Daudzi paliek strādāt mājās, daudzi mācās, bet daudzi vienkārši bieži sazinās ar vecākiem un draugiem, izmantojot video sakarus. Ja radinieku dēļ nav nepieciešams izmantot “stingru” fonu, tad dažiem darba zvaniem vai kaut tam pašam eksāmenam universitātē – tas ir nepieciešams, lai arī par to neviens tiešā tekstā nerunā.

Kompānija Gig Gear prezentējusi divpusējo fona ekrānu Cam-A-Lot. To var vienkārši piestiprināt pie jebkura krēsla un aizklāt visu aiz ekrāna valdošo haosu.

Ekrāna viena puse ir balta, var teikt – universāla, otra puse – zaļa. Un to var izmantot dažādu fonu programmu instalēšanai: zaļā krāsa ļauj pareizi atdalīt jūs no fona, lai viss izskatītos organiski. Galvenais, lai jūsu jaka būtu citādā krāsā, pretējā gadījumā jūs kļūsiet par “planējošu galvu”.

Ekrāns ir liels, tā diametrs – 57 collas izvērstā veidā, un 22 collas – saliktā. Tas maksā 79 dolārus, bet tai pašā AliExpress var atrast pieejamus analogus – tas nebūt nav jaunums, tikai pandēmijas apstākļos ražotāji ir sākuši atgriezties pie aizmirstiem instrumentiem.

Avots: Designboom

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top