Visas ziņas

Hakeru uzbrukumi MetaMask makam

Uzbrukumi maciņam MetaMask
Populārā Ethereum tīkla maka MetaMask izstrādātāji izsūtīja paziņojumu par jaunu pikšķerēšanas uzbrukumu. Oficiālās aptaujas aizsegā hakeri lūdz paziņot slepeno frāzi (seed).
Pēc izstrādātāju informācijas – hakeri ir palaiduši īpašu botu, kas raksta MetaMask lietotājiem, atsaucoties uz “portāla atbalstu”. Aizsegā tiek izmantots Google Docs aptauju serviss. Lietotājiem jautā par problēmu, kas gadījusies ar maku, un arī lūdz paziņot maka slepeno frāzi. Ja lētticīgi lietotāji šo frāzi paziņo – tad noziedznieki iegūst pilnīgu piekļuvi makam un visiem tajā glabātajiem kripto aktīviem.

MetaMask izstrādātāji uzsver, ka makam ir  funkcija “Saņemt palīdzību”, bet tas neizmanto platformu Google Docs. Viņi aicina visus lietotājus, kuri saskārušies ar kļūdām vai citām problēmām, izmantot iebūvēto funkciju, bet nepāriet uz nezināmu kontu atsūtītām saitēm. Viņi arī aicināja informēt uzņēmumu par krāpnieciskām ziņām.

Jāatzīmē, ka MetaMask ir viens no populārākajiem makiem, kas paredzēts tokeniem Ethereum blokķēdē. Aktīvo programmas lietotāju skaits pārsniedz 5 milj. mēnesī. Izstrādātāji pastāstīja, ka populārākā funkcija ir MetaMask Swaps, kas ļauj pirkt un pārdot tokenus ERC-20 dažādās decentralizētajās biržās.

Avots: Cointelegraph

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top