Tehnoloģijas

Uzlabota drošība ērtai darbstacijai: Philips B sērija 243B9H

Uzlabota drošība ērtai darbstacijai: Philips B sērija 243B9H

Philips B sērija 243B9H

Tiem, kas vairākas stundas strādā pie monitora mājās vai birojā, ir īpašas vajadzības, lai atvieglotu un padarītu šo garo darba laiku ērtāku. Philips Monitoru B sērija ir īpaši izstrādāta šādu un citu vajadzību apmierināšanai, tādējādi sniedzot atbalstu plašam speciālistu lokam, kam nepieciešams ērts, uzticams un drošs monitors. Philips monitori ir izlaiduši jaunāko B sērijas modeli 243B9H ar 24 (23,8″ / 60,5 cm) displeju, Full HD izšķirtspēju un 75 Hz atsvaidzes intensitāti.

USB-C atvieglo darbu

Philips 243B9H ir aprīkots ar USB-C pieslēgvietu. Tas ļauj pārsūtīt video signālu (izmantojot USB-C alternatīvo DisplayPort režīmu) no pieslēgtā datora uz monitoru un vienlaikus ar vienu un to pašu kabeli nodrošina USB Power Delivery līdz 65 W, lai uzlādētu pieslēgto klēpjdatoru. Monitorā integrētais trīs pieslēgvietu USB 3.2 centrmezgls nodrošina ātrdarbīgu datu pārsūtīšanu uz pievienotajām perifērijas ierīcēm, piemēram, ārējiem cietajiem diskiem vai SSD diskiem.

Uzlabota drošība ērtai darbstacijai: Philips B sērija 243B9H

Paredzēts biznesam

Pateicoties šīm funkcijām, jaunais Philips 243B9H ir viegli lietojams ikvienam. Monitoram ir arī citas funkcijas speciālistiem, piemēram, iebūvēti  multivides stereo skaļruņi un droša tīmekļa kamera.

Šī uznirstošā tīmekļa kamera kalpo uzlabotai drošībai. Praktisko un diskrēto tīmekļa kameru var viegli izvilkt videokonferenču laikā  un, kad tā vairs nav nepieciešama, to var ievietot atpakaļ monitora rāmī.

Turklāt tīmekļa kamera ir aprīkota ar uzlabotiem Windows Hello™ sejas atpazīšanas sensoriem, ļaujot lietotājam pierakstīties, izmantojot biometriskos datus, tādējādi padarot procesu ātrāku un drošāku. Gan lietotāji, kas strādā mājas apstākļos, gan profesionāļi, kas strādā ar sensitīviem datiem (vai cenšas nodrošināt lielāku privātumu), novērtēs papildu drošību, ko nodrošina Philips 243B9H.

Uzlabota drošība ērtai darbstacijai: Philips B sērija 243B9H

Visa pakete

Philips 243B9H ir arī aprīkots ar svarīgām tehnoloģijām, kas atvieglo jebkādu diskomfortu, ko rada ilgstoša sēdēšana pie monitora. Tā IPS panelis nodrošina īpaši plašu 178/178 grādu skata leņķi, ļaujot displeju redzēt gandrīz no jebkura leņķa. Papildus tam ir arī zemas zilās gaismas režīms, FlickerFree tehnoloģija un EasyRead režīms – tehnoloģijas, kas palīdz acis saglabāt veselas un nodrošinās vizuālu komfortu.

Šo skatīšanās pieredzi uzlabo Philips monitora statīvs SmartErgoBase, kas sniedz ergonomisku displeja komfortu apvienojumā ar kabeļu pārvaldību. Plaši pielāgojamais statīvs ar regulējamu augstumu, slīpumu un pagriezienu, ļauj monitoru novietot atbilstoši lietotāja vajadzībām.

Philips monitors 243B9H tagad ir pieejams par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 279 eiro.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tiks paziņots tikai par tiem monitoriem, kas būs pieejami Eiropā. Monitori, kas nav iekļauti Philips ES tīmekļa vietnē, nav uzskatāmi par Eiropas tirgum paredzētiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top