Tehnoloģijas

Uzlādes stacija Nomad Base Station Pro

Nomad Base Station Pro 2020
Kompānija Nomad, kas zināma ar savām lieliskajām uzlādes stacijām vairākām ierīcēm vienlaikus un citiem tikpat interesantiem aksesuāriem, beidzot sākusi pieņemt iepriekšējus pasūtījumus Base Station Pro, kas ir funkcionējoša AirPower alternatīva.

Iespējams, ka kādā rudens prezentācijā Apple varētu prezentēt atjauninātu, bet galvenais – funkcionējošu AirPower, taču pagaidām tuvāks – un tātad arī interesantāks – ir Base Station Pro.

Base Station Pro ārēji izskatās kā palielināta parastās Base Station versija. Strāvas padevei arī tiek izmantots USB Type-C savienotājs. Iekšpusē tradicionālo vara Qi spoļu vietā atrodas FreePower Aira panelis. Tā ir vienota plate ar jau iebūvētām 18 spolēm – un tā ir daudz plānāka par konkurentiem.

Taču tā nav vienīgā FreePower priekšrocība: papildus biezumam – paneļi labāk notur savienojumu un mazāk uzkarst, tāpēc trokšņains ventilators šeit vienkārši nav vajadzīgs. Var nedomāt – kā tieši novietot tālruni tā, lai sāktos uzlāde – vienkārši jānoliek un viss.

Pirmais mīnuss: maza jauda. iPhone tiek uzlādēts ar tam maksimālo 7,5 W jaudu, bet visām pārējām ierīcēm ar Qi uzlādes atbalstu jauda tiks ierobežots līdz 5 W, proti – dažām Android jaudīgākajām un jaunākām viedierīcēm Base Station Pro ir vienkārši bezjēdzīga: ierīce lādēsies veselu mūžību – ņemot vērā mūsdienu ierīču akumulatoru ietilpību.

Otrais mīnuss: netiek atbalstīta Apple Watch uzlāde un nav savienotāja vada pievienošanai. Bez vada var uzlādēt vienlaikus trīs ierīces.

Nomad Base Station Pro ir pieejams par 230 dolāriem, iepriekš pasūtot ražotāja mājaslapā, tirdzniecība sāksies septembrī. Lādētājam ir arī trūkumi, bet to varētu uzskatīt par eksperimentu un FreePower Aira paneļa testu, kuru nākamgad varētu izmantot daudzas kompānijas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top