Visas ziņas

Vēl viena Vācijas banka uzsāk kriptovalūtu tirdzniecību

 

Bankas un kriptovalūta

Vācijas ofšora banka Valens Bank parakstījusi vienošanos ar Zviedrijas kompāniju Blocktrade Technology Ltd. (BTT) par programmatūras Crypto Trading Toolbox izmantošanu kriptovalūtu tirdzniecībai.

Pēc vienošanās parakstīšanas ar BTT, kas ir Stockholm IT Ventures AB meitasuzņēmums, Valens Bank nodrošinās klientiem kriptovalūtu treidinga iespēju.

“Tagad ir lielisks laiks sadarbībai ar Stockholm IT Ventures un Blocktrade Technology un to inovāciju pieejas kriptovalūtām pieņemšanai. Mēs esam pārliecināti, ka šī programmatūra būs pieprasīta treideru vidū. Mēs testējām programmas un bijām pārsteigti par to ātrdarbību”, – paziņoja Valens Bank direktors Torbens Pedersens.

Jauno produktu ieviešana plānota septembrī, bet tikmēr partneri savedīs kārtībā visus darba aspektus.

Jāatzīmē, ka saskaņā ar darījuma nosacījumiem Zviedrijas programmatūru kompānija katru gadu saņems 1,5% no Valens Bank platformā tirgoto līdzekļu apjoma.

Kā teikts Vācijas bankas vietnē – tās klientiem ir pieejami konti dažādās valūtās, tirdzniecība fondu biržās, kā arī BTC, BCH, ETH, LTC paredzēti kriptovalūtu maki.

Iepriekš šogad par brokeru pakalpojumu spektra paplašināšanu un piekļuves nodrošināšanu investīcijām kriptovalūtās paziņoja Vācijas WertpapierhandelsBank AG. Jaunie servisi parādījās, pateicoties VPE partnerībai ar Berlīnes fintech uzņēmumu solarisBank, kas savukārt jūnijā laida klajā programmu Blockchain Factory darbam ar Eiropas kripto un blockchain uzņēmumiem.

Banku saraksts, kuras strādā ar kriptovalūtu

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top