Tehnoloģijas

Vācijas DekaBank aktivizē kriptovalūtu uzglabāšanas pakalpojumu

DekaBank

Viens no Vācijas lielākajiem investīciju fondiem ir noslēdzis vienošanos par partnerību ar Šveices uzņēmumu Metaco, lai sniegtu kriptovalūtu aktīvu pārvaldības pakalpojumus.

DekaBank, kas pārvalda aktīvus  vairāk nekā 360 miljardu eiro (390 miljardu dolāru) apmērā, izvēlējās kompānijas Metaco platformu Harmonize, jo tās izmantošana ļaus sniegt kripto aktīvu un digitālo vērstpapīru uzglabāšanas pakalpojumus institucionālajiem klientiem, ievērojot drošības standartus.

Metaco tehnoloģiskos risinājumus jau izmanto finanšu iestādes, kurām ir Vācijas Federālās finanšu pakalpojumus uzraudzības iestādes (BaFin) licences.

DekaBank top menedžeris Andreass Saks (Andreas Sack) ir pārliecināts: lielās finanšu organizācijas un miljoniem cilvēku Vācijā varēs piekļūt kripto aktīviem, izmantojot regulējamus produktus.

Metaco dibinātājs un ģenerāldirektors Adrians Trekkani (Adrien Treccani) uzskata, ka, nodrošinot kriptovalūtu produktus un pakalpojumus, finanšu kompānijas varēs ātrāk mērogot savu darbību.

2021. gada jūlijā DekaBank apsvēra iespēju investēt bitkoinā saskaņā ar Vācijas likumu, kas īpašiem fondiem atļauj investēt kripto aktīvos līdz 20% no pārvaldāmā portfeļa.

Avots: Coindesk

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top