Tehnoloģijas

Vācijas varas iestādes sāk pārvietot konfiscētos bitkoinus

Vācijas varas iestādes sāk pārvietot desmitiem tūkstošu konfiscētos bitkoinus

Trešdien, 19. jūnijā, ar Vācijas valdību saistītā kriptovalūtas maka īpašnieki pārsūtīja 6500 BTC par kopējo summu vairāk nekā 425 miljoni ASV dolāru.

Transakciju pamanīja kāds kriptovalūtu entuziasts, kas reģistrēts X tīklā ar pseidonīmu @DaanCrypto. @DaanCrypto izmantoja Arkham Intelligence datus.

Transakcija tika veikta uz līdzīgi marķētu maku. Tomēr pēc tam daļa no ienākošajiem aktīviem 2500 BTC vairāk nekā 160 miljonu ASV dolāru vērtībā tika nosūtīta uz nemarķētu maku bc1qqq0l4jgg9rcm3puhhfwaz4c9t8hdee8hfz6738z. Un pēc tam tika sadalīta vēl četrās aptuveni vienādās daļās, no kurām divas nonāca nemarķētos makos, bet vēl divas pa 500 BTC uz kriptovalūtu biržu Kraken un Bitstamp adresēm.

Saskaņā ar @DaanCrypto Vācijas valdība pārvalda bitkoinus, kurus janvārī Saksijas Valsts kriminālpolicijas birojs sadarbībā ar Leipcigas Nodokļu pārvaldi konfiscēja no pirātiskās tīmekļa vietnes Movie2K.

Tiesībsargājošās iestādes toreiz kopumā konfiscēja 50 000 BTC. Šobrīd šo kriptovalūtu aktīvu vērtība ir vairāk nekā 3 miljardi ASV dolāru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top