Visas ziņas

Vai arī Binance pametīs Ukrainu tūlīt pēc biržas Bittrex?

Vai Binance pametīs Ukrainu

Foto: jorono/Pixabay.com

Pēc tam, kad kriptovalūtu birža Bittrex pārtrauca Ukrainas rezidentu apkalpošanu, aktuāla kļūva tēmā, vai arī citas tirdzniecības platformas sekos tās piemēram.

“Šobrīd nav regulatīvu iemeslu, kuru dēļ Binance pārskatāmā nākotnē pārtrauktu apkalpot Ukrainas rezidentus”, – uzsvēra Binance direktors Krievijā un Ukrainā Gļebs Kostarevs.

Saskaņā ar Ukrainas Digitālās transformācijas ministrijas datiem – Bittrex lēmuma iemesls bija tieši regulējuma īpatnības ASV un Lihtenšteinā, un konkrēti – grūtības identificēt Krimas rezidentus Ukrainas lietotāju vidū.

Daži kopienas pārstāvji uzskata, ka ar līdzīgu ieganstu Bittrex var pamest arī Krievijas tirgu.

Birža Currency.com paziņoja, ka neplāno pamest Ukrainu, un jau tuvākajā laikā pievienos ukraiņu valodas atbalstu.

“Pašlaik nav regulatīvu iemeslu, kuru dēļ mēs varētu atteikties apkalpot Ukrainas klientus”, – situāciju komentējis attīstības direktors Nikolajs Markovniks.

Arī derivatīvu biržā ftx.com negrasās atjaunot aizliegto jurisdikciju sarakstu.

11. septembrī Bittrex paziņoja par aiziešanu no Ukrainas un vairākām citām valstīm, starp kurām bija arī Baltkrievija, Burundi, Mali, Mjanma, Nikaragva un Panama. Vēlāk birža precizēja, ka problēma slēpjas minēto jurisdikciju normatīvi tiesiskajā bāzē.

Ukrainas vadošās kriptovalūtu biržas kuna.io vadītājs Mihails Čobanjans Bittrex aiziešanu uzskata par likumsakarīgu, ņemot vērā nestabilitāti minētajās jurisdikcijās.

Avots: Forklog

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top