BitCoin

Vai bitkoins atkārtos Litecoin likteni pēc halvinga?

Vai bitkoins atkārtos Litecoin likteni pēc halvinga?

 

Daži eksperti piedāvā izveidot bitkoina (BTC) kustības modeli, ņemot vērā Litecoin rezultativitāti pēc maineru balvas samazināšanas (halvinga) 2019. gada augustā.

Atgādinām – pirms halvinga LTC  vērtība pārliecinoši palielinājās. Maksimālās vērtības Litecoin sasniedza vasaras vidū. Ja janvārī LTC tika tirgots 20 $ līmenī, tad jau pirms maineru balvas samazināšanas, jūnijā, tā cena pārsniedza 145$.

Tādējādi monēta spēja pieaugt vairāk nekā par 600%. Taču pēc halvinga situācija strauji mainījās uz slikto pusi. Litecoin kļuva par 100 $ lētāks un tagad turas 44 $ līmenī. LTC tīkla hashrate samazinājās aptuveni par 60%.

Monētu ieguves ienesīgums ir minimāls, tāpēc maineri masveidā atvienojas no Litecoin tīkla.

maineri masveidā atvienojas no Litecoin tīkla

Vai tāds pats scenārijs var atkārtoties arī saistībā ar bitkoinu? 2020. gada maijā maineru balva samazināsies līdz 6,25 BTC. Halvings notiks aptuveni pēc pusgada. Attiecīgi monētas pieaugumam jāsākas jau tuvākajā laikā.

Hashrate palielinājumu mēs jau fiksējam, jo pirms balvas samazināšanas maineri cenšas izspiest maksimumu no bloku ieguves. Turklāt daudzi maininga pūli strādā ar zaudējumiem.

Ja monētas agresīvais pieaugums patiešām sāksies 2020. gada ziemā-pavasarī, un pēc halvinga tas palēnināsies, tad radīsies pamatojums prognozei, ka nākamā gada otrajā pusē sagaidīsim ievērojamu BTC lejupslīdi.

Bet tomēr atcerēsimies bitkoins nav Litecoins.  Tas tā…

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top