ICO

Vai ir jēga tagad ieguldīt ICO?

Vai ir vērts ieguldīt ICO
  1. gads ICO industrijai pagaidām rit smagi: aptuveni 76% tokenu tiek pārdoti par cenu, kura ir zemāka par to, par kuru tika iepirkti, t.i., tiek tirgoti ar zaudējumiem.

Sanāk, ka daudzos gadījumos nebija jēgas piedalīties ICO, ja  tokeniem pēc iziešanas tirgū samazinājās cena gan ASV dolāros, gan arī ETH. Par to liecina 74 līdzekļu vākšanas kampaņu izpētes rezultāti, ko veica resurss BitcoinCom, izmantojot Tokendata un ICO Stats.

Vairāk nekā 50% izskatīto tokenu kritās tik zemu, ka katrs tajos ieguldītais dolārs deva tikai 45 centus. Viens no tamlīdzīga neienesīguma cēloņiem – Ethereum kursa pazemināšanās, uz kura platformas parasti tiek organizēti ICO tokeni.

Kirstians Katalini hakatonā MIT Bitcoin Expo paziņoja, ka “no 40% līdz 50% ICO pašreiz laižas lejup, tirgojot tokenus par cenu zem sākotnējā piedāvājuma”.

Pašreizējā situācija stipri atšķiras no pagājušā gada: investīciju atmaksāšanās ICO 2017. gadā bija aptuveni 573%. Starp līderiem izaugsmes ziņā izsitās Spectrecoin (46 000%), Storj (7 600%), Populous (5 400%) un Qtum (4 500%).

  1. gadā pieaugums bija tikai 22 no 74 tokeniem ICO. To vairākumu veido projekti blockchain tehnoloģiju un jaunu risinājumu attīstībā saistībā ar mērogojamību.

Krievijas Kriptovalūtu un blockchain asociācija tomēr paredz, ka šogad ICO tirgum ir potenciāls pieaugt 2,7-4 reizes un sasniegt 10-15 mljrd. dolāru. Būtiska loma šajā ziņā būs Telegram (TON), Kodak un El Petro kampaņām.

Tādējādi investēšana ICO tagad ir ļoti riskanta, jo statistiski īstermiņa perspektīvā tā diezin vai radīs ienākumus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top