Tehnoloģijas

Vai viens no lielākajiem bitkoina investoriem ir kļūdījies?

Vai viens no lielākajiem bitkoina investoriem ir kļūdījies?

Trešais lielākais bitkoina investors kriptovalūtu tirgū ir veicis vairākus neparastus darījumus.

Analītiķis “CryptoQuant” ir vērsis uzmanību uz neparastiem darījumiem, kurus veica trešais lielākais ieguldītājs bitkoinā. 14. oktobrī šis investors iegādājās 494 bitkoinus par cenu 57,3 tūkstoši ASV dolāru, bet 13. oktobrī pārdeva 1,5 tūkstošus bitkoinu par 56,2 tūkstošiem ASV dolāru. Tātad daudz bitkoinu tika nopirkts par cenu, kas ir augstāka, nekā tie tika pārdoti.

Arī augustā investors rīkojās līdzīgi, pārdodot lielu daudzumu bitkoinu (par vienu bitkoinu saņemot 40 000 ASV dolārus) un pēc tam nopirka ievērojamu summu bitkoinu par cenu 46 000 ASV dolāri par vienu bitkoinu.

Šim investoram šobrīd ir 105 758 bitkoini, kuru kopējā vērtība pārsniedz 6 miljardus ASV dolāru. Turklāt, pārdodot visus savus digitālos aktīvus, viņš varētu saņemt 4,3 miljardu dolāru lielus ienākumus. Raugoties uz darījumiem, kas notika 14.-13. oktobrī, analītiķis “CryptoQuant” saskata zīmi tam, ka “tomēr turpinās tendence uz bitkoinu uzkrāšanu ilgtermiņā”. 

Ir vērts atzīmēt, ka arī lielas kompānijas veic ieguldījumus bitkoinos. Piemēram, kompānija “Tesla” ir ieguldījusi bitkoinos 1,5 miljardus dolāru, un, ja tos visus pārdotu, tā varētu saņemt 1 miljardu dolāru peļņu, kas ir salīdzināma, ar kompānijas tīro peļņu otrajā ceturksnī (1,14 miljardi ASV dolāru). Starp citu, kompānijai “Tesla” ceturkšņa tīrā peļņa pirmo reizi tās vēsturē sasniedza vienu miljardu dolāru.

 

Interese par bitkoina nākotnes līgumiem, pamatojoties uz šādu nākotnes līgumu neto pirkumu skaitu CME Group biržā, šobrīd tiek izteikta 3,22 miljardos ASV dolāru – tas ir vairāk, nekā tika ieguldīts šādos līgumos šā gada aprīļa vidū, kad bitkoina cena pārsniedza 63 tūkstoši dolāru cenas līmeni un sasniedza visu laiku augstāko rādītāju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top