Visas ziņas

Lielbritānijas finanšu uzraudzības iestāde meklē kriptovalūtas jomas ekspertu darbam ar ES regulām

Lielbritānijas finanšu uzraudzības iestāde meklē kriptovalūtas jomas ekspertu darbam ar ES regulām

Apvienotās Karalistes galvenais finanšu regulators – Finanšu vadības iestāde vēlas nolīgt darbā kriptovalūtas jomas speciālistu.

Finanšu vadības iestāde aicina darbā ekspertu kriptovalūtas jomā, lai risinātu problēmas saistībā ar naudas atmazgāšanu saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu. Par to paziņojis Regulators LinkedIn 6. februāra darba sludinājumā.

Jaunais likums, kas ir plašāk zināms kā 5AMLD, stājās spēkā 10. janvārī un ir liels ieguldījums cīņā pret nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un terorisma finansēšanu visā Eiropā, kā tika ziņots iepriekš.

Jaunais eksperts pievienosies finanšu vadības iestādes komandai

Lai arī Apvienotā Karaliste 31. janvārī beidzot izstājās no Eiropas Savienības, tās valdībai joprojām ir jāpievērš īpaša uzmanība nesen Eiropas Savienības ieviestajam kriptovalūtas likumam. Finanšu vadības iestāde, kura kopš 2020. gada janvāra ir atbildīga par kriptovalūtu nozari, vēlās piesaistīt savai darba komandai kriptovalūtas jomas ekspertu.

Saskaņā ar darba sludinājumu, galvenie eksperta amata pienākumi būtu sniegt atbalstu kriptovalūtas jomas uzraudzībai un ar to saistīto darbu izpildei. Kā arī apstrādat firmu pieteikumus Lielbritānijas finanšu pakalpojumu nozarē.

Finanšu vadības iestāde un kriptovalūtas joma

Finanšu vadības iestāde pēdējā laikā ir kļuvusi ļoti aktīva kriptovalūtas jomā, apstiprinot lielāko kriptovalūtas firmi darbību un ir rūpīgi izpētījusi kriptovalūtas nozari.  2019. gada jūlijā Finanšu vadības iestāde paziņoja, ka tā gan neregulēs divas populārākās kriptovalūtas – bitkoinus (BTC) un Ether (ETH).

Finanšu vadības iestāde uzsāka plašāku darbību kriptovalūtas jomas uzraudzībā saskaņā ar 5AMLD likumu pēc tam, kad 10. janvārī tā oficiāli paziņoja, ka sāks uzraudzīt naudas atmazgāšanas novēršanas atbilstību ar kriptovalūtas jomu saistītām firmām valstī. Kā nesen ziņoja “Cointelegraph”, Finanšu vadības iestāde plāno ieviest daudz stingrāku noteikumu kopumu kriptovalūtu firmām.

Avots: Cointelegraph.com Linkedin.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top