Cardano

“Vaļi” akumulējuši gandrīz 25% no Cardano kopējā piedāvājuma

“Vaļi” akumulējuši gandrīz 25% no Cardano kopējā piedāvājuma

Cardano (ADA) februāri iesāka zaļajā zonā – monētas cena pieauga līdz 1,06 dolāriem un kapitalizācija palielinājās līdz 35,653 miljardiem.

Aizvadītajā nedēļā Santiment komanda pievērsa uzmanību lielāko Cardano adrešu, kurās tur kriptovalūtu 10 500 dolāru līdz 1,5 miljona dolāru apmērā, aktivitātei.

Pēc pētnieku datiem – kopš 17. janvāra “vaļi” par vairāk nekā 100% ir palielinājuši savas rezerves šajā altkoinā. Viņi uzpirka ADA saskaņā ar komfortablu kursu, jo kopš gada sākuma kriptovalūtas vērtība ir kritusies par aptuveni 35%.

IntoTheBlock pārskatā teikts, ka maki, kuri kontrolē 1 līdz 10 miljonus monētu, janvārī savas ADA rezerves palielinājuši par 40,65%. Tādējādi lielie pircēji tagad kontrolē 24,87% no kopējā kriptovalūtas piedāvājuma.

Treideris Ali Martiness uzskata, ka Cardano atrodas spēcīga atbalsta zonā. Lielākās adreses pieliks visas pūles, lai nepieļautu altkoina kritumu zemāk par 1 dolāru. Aptuveni ar tādu kursu 341 500 maki iegādājās 7,65 miljardus Cardano.

Nākamajā tvītā tas pats analītiķis, atsaucoties uz Santiment informāciju, atzīmē, ka kopš decembra vidus ADA maku “vaļu” rezerves ir palielinājušās par 15 000%.

Adrešu skaits ar bilanci no 10 000 līdz 1 miljonam monētu palielinājies par 3900, liecinot par šī altkoina pieprasījuma pastiprināšanos no lielo investoru puses.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top