Tehnoloģijas

Valsts vides dienests aicina piedalīties papildus rīkotajā izglītojošā seminārā par vides aizsardzības prasībām autoservisos

Valsts vides dienests aicina piedalīties papildus rīkotajā izglītojošā seminārā par vides aizsardzības prasībām autoservisos

Foto: Engin Akyurt/Pixabay.com

Valsts vides dienests (VVD) sadarbībā ar Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociāciju (LRAA) aicina Rīgas autoservisu īpašniekus un darbiniekus, kā arī profesionālo izglītības iestāžu studentus, kas apgūst automehāniķa profesiju, piedalīties papildus rīkotā tiešsaistes seminārā par vides prasībām autotransportlīdzekļu remontdarbnīcās (autoservisos), kas notiks ceturtdien,  2020. gada 17. decembrī. Tiešsaistes semināru būs iespējams skatīt VVD un LRAA facebook lapās.

Semināra mērķis – izglītot esošos un topošos uzņēmējus par vides prasībām, kas jāievēro autoservisu darbībā.

Semināru dalībniekiem būs iespēja iegūt zināšanas par vides aizsardzības normatīvo aktu prasībām, kas jāievēro autoservisu darbībā, piemēram, kādos gadījumos darbība jāreģistrē C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrā, kā pareizi apsaimniekot atkritumus un notekūdeņus, kādas atskaites jāiesniedz, kā arī tiks sniegti praktiski padomi kā to paveikt.

Izglītojošā kampaņa norisinās Latvijas vides aizsardzības fonda finansētā projekta “Konsultē vispirms! principa ieviešana autotransportlīdzekļu remontdarbnīcu (autoservisu) vides prasību kontrolē” ietvaros.

Norises laiks: 2020. gada 17. decembris plkst. 14.00 – 16.30

Tiešsaistes semināra saite: Facebook

Semināra norise:

Seminars autoservisiem

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top