Visas ziņas

Vēl nav nokavēta iespēja uzzināt daudz vairāk par blokķēdes tehnoloģijas finanšu jomu

Vēl nav nokavēta iespēja uzzināt daudz vairāk par blokķēdes tehnoloģijas finanšu jomu
2019. gadā no 11.-12. aprīlim norisināsies Chain Plus Asia Pacific Blockchain jaunais finanšu samits (Singapūra), kas ir viens no ievērojamākajiem blokķēdes tehnoloģijas nozarei veltītajiem augstākā līmeņa pasākumiem. 2019. gada Mandarin Oriental pasākumā Singapūrā piedalīsies 500 dalībnieki, 30+ tradicionālās finanšu iestādes, 80+ kvalitātes projektu pārstāvji, 50+ investīciju iestādes un 50+ digitālās valūtas maiņas platformas no visas pasaules.

Konferencē piedalīsies pasaules vadošās investīciju un finanšu kompānijas, biržas, pasaules ievērojamākie blokķēdes tehnoloģijas nozares līderi un augstākās kvalitātes blokķēdes tehnoloģijas kompānijas, kā arī tradicionālie finanšu jomas giganti. Tas ir patiešām pārsteidzoši, ka tradicionālās bankas, kuras kādreiz noliedza blokķēdes tehnoloģiju, tagad ir pievērsušās šai nozarei. Programmētājs Vitālijs Buterins ir norādījis, ka “,iespējams, blokķēdes tehnoloģija pirmkārt visplašāk tiks izmantota finanšu nozarē.”
Būtībā ne tikai Vitālijs Buterins, bet arī daudzi tradicionālie finanšu nozares giganti ir ieinteresēti blokķēdes tehnoloģijas finanšu jomā. Kā jau tika iepriekš minēts, tradicionālie finanšu giganti ir pievērsušies blokķēdes tehnoloģijas finanšu jomai, un šoreiz Chain Plus pasākumā uzstāsies:
Pjotrs Jans Pjotrazaks, galvenais inovāciju pārvaldnieks kompānijā ING, pasaules 11. lielākais aktīvu pārvaldītājs;
Čžukuans Li, inovatīvo produktu jomas vadītājs standarta čarterbankā, ieņēma pirmo vietu “Top 500 zīmoli pasaulē 2018. gadā”.
Kelvins Tans, kapitāla tirgus inovāciju un DBS bankas tehnoloģiju departamenta vadītājs, kas ir lielākā komercbanka Singapūrā;
Andrejs Pudovikovs – Krievijas lielākās valsts komercbankas Sberbank programmatūru izstrādes inženieris blokķēdes tehnoloģijas laboratorijā,

Būs tiešām interesanti uzzināt, kādas idejas šīs lielās bankas apspriedīs, kādas pārmaiņas viņi vēlas veikt, lai veidotu daudz labāku nākotni. Tāpat kā citās konferencēs, piedalīsies ne tikai šīs neticami ievērojamās bankas, arī daudzas kriptovalūtas apmaiņas platformas. Un šoreiz, Chain Plus ietvaros uzstāsies sekojošas Dienvidaustrumu Āzijas digitālās valūtas maiņas platformas:
Satang Corporation, Bibox, Bitfinex, Securitize, Remitano, Vjetnamas bitkoinu maiņas platforma, Indodax;

Tāpat nozīmīgs šajā jomā ir investīciju kompāniju atbalsts. Chain Plus pasākuma organizatori ir piesaistījuši vairāk nekā 30 investīciju kompānijas:
HashKey capital, Node Capital, J One Capital, huobi global, Sora Ventures; NGC, JLAB, OK Blockchain Capital , JRR Crypto, True Global Ventures, Taipan Investment ,utt.

Lai gan blokķēdes tehnoloģija ir decentralizēta, ir būtiska valdības uzraudzība un vadība.
Pasākumā tāpat piedalīsies Šrilankas Finanšu zinātnes un tehnoloģiju asociācija, Singapūras finanšu un tehnoloģiju asociācija; Šrilankas Centrālā banka; bijusī Singapūras monetārā iestāde.

Konferences laikā dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespējamas diskusijas ar pasaules lielāko kompāniju nozares speciālistiem, piemēram,R3, Stellar, Onchain Custodian, Bitkan, TontineTrust, Maecenas, NEO, Ontology, Swarm Fund, Goldlinks, InvestaCrowd;

Tāpat būs iespēja arī mācīties no konglomerātiem, kuri veiksmīgi darbojas blokķēdes tehnoloģijas jomā, piemēram, Onchain Custodian, globālā digitālo aktīvu platforma; Goldlinks, globālā blokķēdes tehnoloģijas apvienība; Bit-z, viena no ievērojamākajām blokķēdes aktīvu tirdzniecības platformām; Ontrade, slavenā digitālo aktīvu tirdzniecības platforma; UniDAX, globālā digitālo aktīvu tirdzniecības sistēma; globālā publiskās ķēdes sistēma HTDF; Distributed Earth, Singapūras DBE fonda blokķēdes projekts; Elastos, pasaulē pirmā interneta operētājsistēma; Lbank, pasaulē vadošā digitālo aktīvu tirdzniecības platforma.

Konference aptvers gandrīz visu blokķēdes tehnoloģijas ekosistēmu. Globālo kompāniju vadītāji no visas pasaules diskutēs par dažādām blokķēdes tehnoloģijas jomas tēmām, par kriptovalūtu, decentralizētajiem tīkliem, ekonomiku, finansēm, utt. Konferences dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespēju iegūt plašu ieskatu blokķēdes tehnoloģijas finanšu jomā un iegūt jaunus biznesa kontaktus.

Ja jūs esat ieinteresēti blokķēdes tehnoloģijas finanšu jomā, šo samitu nedrīkst palaist garām.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet pasākuma mājaslapu: http://chainplus-finance.com/

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top