Visas ziņas

Vēl viens veids, kā maksāt par Apple produktiem

 

Platforma Havven

Vēl viens veids, kā maksāt par Apple produktiem

Iespējams, ka jau ir pagājis zināms laiks kopš jūs devāties uz veikalu un iztērējāt krietnu naudas summu, lai iegādātos iPhone vai Apple viedpulksteni. Jau kādu laiku notiek pāreja uz bezskaidras naudas norēķinu sistēmu, it īpaši attīstītajās valstīs. Taču ir jāatzīst, ka šobrīd arī norēķini ar plastikāta norēķinu karti ir kļuvuši pārāk pierasti un tiek domāts par citām metodēm.

Pašlaik visā pasaulē lielu ievērību ir guvušas alternatīvas norēķinu metodes. Šīs metodes lielā mērā atšķiras no tradicionālā norēķinu karšu veida. Šobrīd kļūst populāri e-maki, banku pārskaitījumi, mobilās norēķinu lietojumprogrammas un drīz vien šie maksājuma veidi nomainīs pastāvošo norēķinu karšu sistēmu.

Noteikti domājot par alternatīvām maksājuma metodēm, nāk prātā kriptovalūta. Ir jāatzīst, ka pašlaik pat ASV tikai astoņi procenti iedzīvotāju aktīvi investē kriptovalūtā.

Bitkoins kā maksājuma forma jau sen ir zaudējusi savu aktualitāti, ņemot vērā tā vērtības mainīgumu. Šī iemesla dēļ daudzi ir atteikušies izmantot to kā maksājuma līdzeki, lai iegādātos sev vēlamās preces. Tāpēc diez vai mēs varam uzskatīt kriptovalūtu par stabilu norēķinu sistēmu, kas varētu aizvietot norēķinu kartes. Taču drīzumā liela uzmanība tiks pievērsta stabilajiem koiniem.

Vislielākās cerības tiek liktas uz Havven koinu. Pašlaik tiek domāts par to, lai būtu iespējams ar tiem iegādāties Apple kompānijas produktus.

Iegādājieties Apple produktus ar kripto

Jāatzīst, ka šobrīd Apple kompānija nepieņem bitkoinus vai jebkādu cita veida kriptovalūtu produktu iegādei. Tāpēc, ja vēlaties tērēt savus koinus (stabilos vai citus), tad šobrīd vēl nav pienācis īstais brīdis.

Taču, ja atrodaties Savienotajās Valstīs, tad jūs jau varat iegādāties Apple produktus ar Havven koiniem. Šī ir pirmā reize, kad ir iespēja iegādāties ikoniskās kompānijas produktus ar stabilajiem koiniem.

Tiem, kuri tic, ka kriptovalūta ir nākotnes nauda, bet nepatīk ideja par stabilajiem koiniem, kas ir piesaistīti fiat valūtai vai zeltam, Havven piedāvā reālistisku alternatīvu.

Padarot pieejamus Apple produktus e-veikalā, kompānijas mērķis ir parādīt ‘nomin’ koinu un decentraizētā maksājuma tīka piemērotību e-komercijai. Un, jā, produktus atbalstīs Apple kompānijas nodrošinātā viena gada garantija.

Kā darbojas Havven stabilie koini?

Havven platformai ir nodrošināta stabilitāte, izmantojot divus dažādus tokenus – Havven un ‘nomin’ koinus.  Havven ir nodrošinājums platformai, savukārt “nomin” koini ir izdoti pret nodrošinātā tokena vērtību. Šī ir duāla pieeja tokenam, kas liek platformas lietotājiem novērtēt Havven koinus.

Havven ir pilnībā decentralizēts Stablecoins, tas nozīmē, ka tāpat kā Bitkoins, tas ir drošs un noturīgs pret cenzūru. Tomēr Havven ir zināma priekšrocība attiecībā pret  Bitkoinu, jo tiek domāts par to, lai nepieļautu šī koina vērtības mainīgumu.

Ja esat nolēmuši izmantot kriptovalūtu, lai iegādātos preces – it īpaši Apple produktus, jums ir lieliska iespēja to paveikt, neuztrauctoties par koina vērtības maiņu, nospiežot maksāšanas apstiprinājuma pogu.

Citi stablecoini:

Kas ir EURS?

Kas ir USDC?

Havven projekta mājas lapa havven.io

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top