Mainings

Velosipēds mainingam no kompānijas 50cycles

Lielbritānijā kompānija 50 Cycles uzkonsturējusi velosipēdu, kas spēj iegūt kriptovalūtu. Tādā veidā kompānija nolēma atzīmēt savu 15 gadu jubileju. Jaunais velo ir maineris ar pedāļu piedziņu.

50 Cycles dibinātājs Scott Snaith atzīmēja, ka jaunums ir ne vien pirmais velosipēds – maineris pasaulē, bet arī pirmais tokenizētais produkts, kura izmatošanas rezultātā lietotājs saņem atalgojumu – LoyalCoin tokenus.

Ieguves kontrole tiek veikta ar mobilo aplikāciju. Pēc kompānijas pārstāvju teiktā, nobraucot vienu jūdzi (1,609344 km), var saņemt atalgojumu līdz pat 20 sterliņu mārciņām. Apmainīt tokenus pret citu valūtu būs iespējams 50 Cycles saitā vai arī dažās citās lapās, kuras sola atbalstīt velo maininga ideju.

Gaidāms, ka pirmā velosipēdu partija būs gatava šā gada septembrī. Velomainera cena pagaidām nav zināma.

Ik pa laikam saistībā ar kripto ieguvi (mainingu) tiek prezentētas dažādas inovācijas, šā gada sākumā Manuel Beltrán, mākslinieks un pētnieks no Holandes, prezentēja kostīmu, ar kura palīdzību, izmantojot cilvēka ķermeņa siltum,  tiek iegūta kriptovalūta. Tās, salīdzinājumā ar velomaineri, bija mazas summas.

20 mārciņas par vienu jūdzi, iespējams, ir pārspīlētas summas, bet velo ar kaut vai minimālu kripto motivāciju, viennozīmīgi varētu palielināt interesi par velo kultūru.

Rezultātā kompanija 50 Cycles ir ieguvusi sev labu reklāmu, tokens LoyalCoin atpazīstamību.

Velosipēds mainingam

Velosipēds maineriem

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top