Visas ziņas

Venecuēlā 20 000 veikali pieņems kriptovalūtu

Venecuēlā 20 000 veikali pieņems kriptovalūtu

 

Kriptovalūtu maksājumu operators Cryptobuyer paziņojis par partnerību ar kompāniju Megasoft, kuras ietvaros Venecuēlas iedzīvotāji varēs norēķināties ar kriptovalūtām 20 000 mazumtirdzniecības vietās valstī.

Veikali – tai skaitā lielākās ķēdes valstī – izmantos Megasoft platformu Merchan Server. Jau jūnijā lielveikalu tīkls Central Madeirense, aptiekas Famrmatodo, kinoteātri Cines Unidos un daudzi citi veikali sāks samaksai pieņemt BTC, ETH, DASH, LTC, BNB, USDT, DAI un pašu Cryptobuyer monētu – XPT.

Tomēr iespēja norēķināties ar kriptovalūtām vēl nenozīmē, ka liels skaits venecuēliešu sāks to izmantot. Viens no faktoriem, kas atbaida valsts pilsoņus no kriptovalūtu izmantošanas, ir digitālo aktīvu augstā volatilitāte – kas ir vēl pamanāmāka, ņemot vērā Venecuēlas iedzīvotāju zemos ienākumus.

Cryptobuyer iepriekš noslēdza partnerību ar vietējo mazumtirdzniecības veikalu tīklu Traki. Pēdējo divu gadu laikā 40 Traki veikalos tika reģistrētas mazāk kā 1 000 kriptovalūtu transakciju, kas liecina par kriptovalūtu maksājumu zemo popularitāti venecuēliešu vidū. Tomēr jaunas maksājumu opcijas var stimulēt kriptovalūtu maksājumu popularitāti.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top