Visas ziņas

Venecuēlā ar nacionālo kriptovalūtu El Petro finansēs mājokļus bezpajumtniekiem

El Petro finansēs mājokļus bezpajumtniekiem

Venecuēlas valdība plāno finansēt māju būvniecību bezpajumtniekiem ar kriptovalūtu  El Petro, kas “nodrošināta ar naftu”. Par to paziņojis valsts mājokļu un komunālās saimniecības ministrs Ildemaro Viljarruels, raksta CCN.

Saskaņā ar ierēdņa teikto – ar naftu atbalstāmā kriptovalūta piedāvā priekšrocības, kas “ir aizsardzības vairogs mājokļu būvniecības industrijai”. Venecuēlas līderis Nikolass Maduro jau ir apstiprinājis 75 mljrd. bolivāru (aptuveni 750 tūkstošu $) un 909 tūkstošu Petro izlietojumu jaunu mājokļu būvniecībai.

Saskaņā ar vietējās ziņu aģentūras Telesur informāciju – nekustamais īpašums tiks finansēts projekta La gran misión vivienda Venezuela (GMVV) ietvaros, kam jānodrošina “bezpajumtnieku ģimenēm pienācīgs un pieejams mājokļu risinājums”. 33 vietējām kompānijām jau tiek veiktas tehniskas, finanšu un loģistikas pārbaudes būvprojektu realizācijai.

“Kopā ar gubernatoru mēs izskatījām plānus, kurus mēs uzsāksim otrajā ceturksnī. Šai pašā otrajā ceturksnī GMVV saņems finansējumu, kas būs nodrošināts un aizsargāts ar Petro”, – atzīmējis ierēdnis.

Kā iepriekš ziņots – Venecuēlas nacionālās kriptovalūtas El Petro iepriekšējās pārdošanas apjoms bija 3,338 mljrd. $. Turklāt prezidents Maduro paziņoja par jaunatnes bankas izveidi, kuras kapitāls tiks veidots no nacionālās kriptovalūtas El Petro.

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top