BitCoin

Venecuēlā bitkoinu tirdzniecības apjoms sasniedzis vēsturisko maksimumu

Neskatoties uz konkurenci no valsts virzītās nacionālās kriptovalūtas El Petro puses, Venecuēlā bitkoina tirdzniecības apjoms caur LocalBitcoins sasniedzis rekordaugstas vērtības.
Tā pagājušajā nedēļā p2p platformā apgrozījums bija 1974 BTC. Turklāt nedēļu iepriekš šis rādītājs bija 1743 BTC. Tādējādi tikai septiņās dienās pieaugums bija 11%.
Daudzi tradicionālo finanšu konservatīvie piekritēji kritizē bitkoinu par tā augsto volatilitāti. Tomēr – neraugoties uz to, ka BTC kopš gada sākuma kļuvis lētāks par vairāk nekā 80% – venecuēliešiem šī kriptovalūta joprojām ir visai aktuāls vērtības saglabāšanas līdzeklis.
Atzīmēsim, ka nav oficiālas statistikas par šīs ar naftu bagātās Latīņamerikas valsts inflāciju. Tomēr Starptautiskā Valūtas fonda eksperti ir pārliecināti, ka līdz gada beigām inflācijas līmenis Venecuēlā varēja sasniegt 1 milj. procentu. Saskaņā ar dažiem datiem – šajā valstī cenas katru mēnesi vismaz divkāršojas. Tātad 2019. gadā inflācijas līmenis var sasniegt 10 000 000%.
Atgādinām – nesen Venecuēlas prezidents Nikolass Maduro nolēma dalīties ar Krieviju savā “progresīvo” monetāro reformu pieredzē. Tostarp viņš piedāvāja izmantot kriptovalūtu El Petro norēķinos par naftu.

Venecuēlā bitkoinu tirdzniecības apjoms sasniedzis vēsturisko maksimumu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top