Tehnoloģijas

Venecuēlas Fondu biržām ir atļauts tirgot kriptoaktīvus

Venecuēlas Fondu biržām ir atļauts tirgot kriptoaktīvus

Venecuēlas regulators ir izplatījis lēmumu, ar kuru atļauj izmantot valsts tradicionālās biržu platformas, lai piedāvātu investīciju produktus, kas nav klasificēti kā tradicionālie vērtspapīri.

Venecuēlas Nacionālā vērtspapīru iestāde ir ieviesusi jaunu tirdzniecības segmentu ar nosaukumu “Citu produktu tirgus”, kurā tiks tirgoti netradicionāli aktīvi, piemēram, digitālie aktīvi un to atvasinātie instrumenti.

Regulators ir noteicis vairākus noteikumus, kas brokeru sabiedrībām jāievēro, pārdodot kriptovalūtas. Prasības ietver reģistrāciju Nacionālajā vērtspapīru reģistrā, attiecīgās biržas noteikumu saskaņošanu un apstiprināšanu, kā arī atbilstību noteiktajām personāla kvalifikācijas un tehnoloģisko resursu pietiekamības prasībām, kas nepieciešamas, lai darbotos šajā segmentā.

Komentējot lēmumu, regulatora oficiālais pārstāvis norādīja, ka apkārtraksts nosaka Venecuēlas valsts iestāžu vispārējo attieksmi pret digitālo aktīvu tirgus turpmākās attīstības virzieniem un neatceļ kriptovalūtu tirdzniecības pagaidu aizliegumu. Atgādinām, ka aprīlī Venecuēlas varas iestādes pieprasīja visiem kriptovalūtas uzņēmumiem valstī pārtraukt darbību līdz īpašam valdības rīkojumam. Iemesls bija izmeklēšana saistībā ar vairāku miljardu dolāru korupcijas skandālu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top