Mainings

Venecuēlas varas iestādes cietumā konfiscē kriptovalūtu un maininga iekārtas

Venecuēlas varas iestādes cietumā konfiscē kriptovalūtu un maininga iekārtas
Venecuēlas armija un policija bruņotā iebrukumā bandu kontrolētajā Tocoron cietumā konfiscēja digitālos aktīvus, kā arī bitcoin ieguves iekārtas.

Vairāk nekā 11 000 Venecuēlas policistu un armijas karavīru, kurus atbalstīja tanki un bruņumašīnas, šonedēļ šturmēja Tocoron cietumu valsts ziemeļos. Šī iestāde jau ilgu laiku ir kalpojusi kā Tren de Aragua bandas mājvieta, kas darbojas gan Venecuēlā, gan citviet Latīņamerikā.

Saskaņā ar Venecuēlas žurnālista Ronna Risquezv veikto izmeklēšanu bandā ir vairāk nekā 5000 biedru.

Iekšlietu un tieslietu ministrs Remigio Ceballos sacīja, ka ar cietuma administrācijas piekrišanu noziedzīgā grupējuma locekļiem tika izveidotas tādas telpas kā zooloģiskais dārzs, peldbaseins, spēļu zāles, diskotēka, beisbola laukums un pat restorāns.

Daži ieslodzītie dzīvoja kopā ar savām ģimenēm vai draudzenēm. Cietuma teritorijā tika izveidota arī pazemes maininga ferma ar desmitiem bitkoinu ieguves iekārtu. Ceballoss norādīja, ka nelegālā kriptovalūtu ieguve Venecuēlā ir ļoti populāra, ņemot vērā valsts cīņu ar hiperinflāciju apvienojumā ar gandrīz nulles cenu par elektroenerģiju spēcīgi subsidētajā elektroenerģijas tirgū. Tas padara kriptovalūtas ieguvi rentablāku nekā vidēji pasaulē, skaidroja amatpersona.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top