Tehnoloģijas

“Venipak” pērn par 19% palielinājis apgrozījumu

“Venipak” pērn par 19% palielinājis apgrozījumu

Starptautiskā sūtījumu kompānija „Venipak” 2022.gadā audzējusi apgrozījumu par 19%, paplašinot klientu loku un pielāgojot pakalpojumus iedzīvotāju paradumiem. Vislielākais pieaugums jeb 28% bija Latvijā, savukārt Lietuvā apgrozījums audzis par 18% un Igaunijā par 12%. Turpina pieaugt pakalpojumu sniegšana Polijā un Ķīnā.

„Tāpat kā vairums uzņēmumu pērn strādājām nenoteiktības apstākļos, taču centāmies apņēmīgi virzīties pretī nospraustajiem mērķiem. „Venipak“ izdevās turpināt izaugsmi, lai gan ģeopolitisko un ekonomisko apstākļu dēļ gada otrā puse bija sarežģīta — komerctirgum nav raksturīgi, ka rudens sezonas sākums pārvirzās līdz pat ziemas pirmajiem mēnešiem. Patērētāji gaidīja pirmos apkures rēķinus un gada lielās izpārdošanas, tāpēc iepirkās ļoti atturīgi. Savukārt svētku laiks bija spraigs, un izdevās sabalansēt ieguldījumus un izmaksas,“ saka „Venipak” vadītājs Justs Šablinsks.

Starptautiskās sūtījumu kompānijas vadītājs norāda, ka ieguldījumi pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā un klientu apkalpošanā pērn ļāva paplašināt klientu loku: pieaudzis gan mazo, gan lielo starptautisko klientu skaits. Pagājušajā gadā „Venipak“ izvērsa pakomātu tīklu Lietuvā un Latvijā, kā arī pirms gada nogales svētkiem iepazīstināja Tallinas iedzīvotājus ar pirmo bezkontakta pakomātu. Šogad plānots pabeigt pakomātu tīkla izveidi Igaunijā. Pagājušajā gadā tika paplašināti un modernizēti arī Baltijas valstīs strādājošie paku šķirošanas termināļi, kas nodrošinās paku caurlaidspējas palielināšanos.

Izplešanās uz Poliju, Ķīnu un Vāciju

J.Šablinsks pauž, ka līdzīgas problēmas var prognozēt arī šogad. „Enerģijas cenas samazināsies, bet darbaspēks un nekustamo īpašumu noma turpina sadārdzināties, tāpēc mērķis paliek nemainīgs — sabalansēt plānotos sūtījumu, izmaksu un ieguldījumu apjomus. Mēs turpināsim uzlabot pakalpojumu kvalitāti un nostiprināt stāvokli Baltijas valstīs. Šogad sāksim Viļņas termināļa būvniecību un procesu automatizāciju. Esam iecerējuši vēl vairāk stiprināt IT un tehnoloģiju nodaļu, jo ilgtermiņā redzam „Venipak” ne tikai kā standarta kurjerdienestu, kas nogādā pakas no punkta A uz punktu B. Mums ir lielas ambīcijas, un mērķtiecīgi cenšamies tās apmierināt,” apliecināja J. Šablinsks.

Šogad uzņēmums plāno paplašināt darbību Polijā, kur līdztekus paku sūtīšanai ar aviotransportu paredzēts sniegt e-izpildes pakalpojumus uz Baltijas valstīm un citiem uzņēmumiem. „Venipak” avionodaļa jau strādā Ķīnā. Uzņēmums plāno tuvākajā laikā atvērt filiāli Vācijā, kā arī paplašināties uz citām Eiropas valstīm.

Par “Venipak” grupu

Starptautiskais sūtījumu piegādes uzņēmums “Venipak”, kas dibināts 2004. gadā, piedāvā efektīvus sūtījumu loģistikas risinājumus uzņēmumiem un privātpersonām Baltijas valstīs, Polijā, Vācijā, ASV un Ķīnā. Katru gadu uzņēmums uzlabo kurjerpakalpojumus, iegulda e-komercijas tehnoloģiskajos risinājumos un paplašina savu paku piegādes tīklu Baltijas valstīs. Klientiem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā ir pieejami gandrīz 1000 paku saņemšanas punkti. Tuvāko gadu laikā “Venipak” plāno attīstīt gandrīz 2000 pasta termināļu un paku saņemšanas punktu tīklu un kļūt par vienu no lielākajiem paku piegādes tīkliem Baltijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top