Tehnoloģijas

“Venipak” šogad prognozē, ka paku piegādes apjoms pieaugs par 31%

“Venipak” šogad prognozē, ka paku piegādes apjoms pieaugs par 31%

Starptautisko pakalpojumu piegādes kompānija “Venipak” mērķis ir šajā gadā paku piegādes apjomu palielināt par 31% salīdzinot ar 2021.gadu, ko prognozētas, ka izdosies panākt ar izveidoto pakomātu tīklu, stabilo sadarbību ar biznesa partneriem, kā arī starptautiskajiem avio pārvadājumiem.

Pašreiz apkopotie rezultāti liecina, ka 2022.gada otrajā ceturksnī nogādātu paku skaits klientiem palielinājās par 38%, salīdzinot ar to pašu laika posmu 2021.gadā, tātad kopējās prognozes gadam ir pozitīvas. Pēc tam, kad tika atcelti pandēmijas ierobežojumi, nedaudz kritās paku piegāde privātpersonām, jo daļa no iedzīvotājiem atsāka iepirkties klātienē nevis internetā, kas īpaši bija populāri Covid-19 laikā. Taču vēl arvien stabils un pieaugošs ir B2B segments jeb sadarbība ar uzņēmumiem.

“Paku piegāde īpaši aktuāla kļūst rudens un ziemas sezonā, kad ir daudzi svētki, tostarp Ziemassvētki, jo iedzīvotāji vēl arvien labprāt iepērkas internetā, tāpēc sagaidām, ka pēc klusāka laika posma vasarā, atsāksies aktīva rosība un gan pakomāti, gan kurjeru serviss atkal būs pieprasīts privātpersonu vidū,” saka “Venipak” vadītājs Justas Šablinskas, piebilstot, ka pašreiz Latvijā ir dubultots pakomātu skaits salīdzinot ar 2021.gadu, tādējādi pakalpojumi kļuvuši daudz pieejamāki dažādās Latvijas pilsētās.

“Venipak” arī mērķtiecīgi strādā pie tā, lai attīstītu piegādes infrastruktūru, kā arī celtu apkalpošanas kvalitāti, veicinātu darbinieku attīstību un izveidotu motivācijas sistēmu, tādējādi uzlabojot uzņēmuma darbību visās biznesa jomās. “Mēs aktīvi paplašināmies ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Polijā, kas ir milzīgs tirgus ar lielu potenciālu, kas noteikti varētu būt interesants arī Latvijas uzņēmumiem sadarbības veidošanai,” saka J.Šablinskas.

Vēl “Venipak” strādā pie sadarbības stiprināšanas ar starptautisko lidostu “Rīga”, investējot termināļa attīstībā, lai palielinātu paku skaitu, termināla caurlaidspēju un šķirošanas efektivitāti.

Par “Venipak” grupu

Starptautiskais sūtījumu piegādes uzņēmums “Venipak”, kas dibināts 2004. gadā, piedāvā efektīvus sūtījumu loģistikas risinājumus uzņēmumiem un privātpersonām Baltijas valstīs, Polijā, Vācijā, ASV un Ķīnā. Katru gadu uzņēmums uzlabo kurjerpakalpojumus, iegulda e-komercijas tehnoloģiskajos risinājumos un paplašina savu paku piegādes tīklu Baltijas valstīs. Klientiem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā ir pieejami gandrīz 1000 paku saņemšanas punkti. Tuvāko gadu laikā “Venipak” plāno attīstīt gandrīz 2000 pasta termināļu un paku saņemšanas punktu tīklu un kļūt par vienu no lielākajiem paku piegādes tīkliem Baltijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top