Visas ziņas

„Venipak“ uzsāk sadarbību ar „PHH Group“, nodrošinot īpaši izdevīgas loģistikas cenas

„Venipak“ uzsāk sadarbību ar „PHH Group“, nodrošinot īpaši izdevīgas loģistikas cenas

Starptautiskā sūtījumu kompānija „Venipak“ uzsākusi sadarbību ar e-komercijas uzņēmumu „PHH Group“, kas pārstāv tādas interneta vietnes kā 220.lv, pigu.lt, Kaup24.ee un citas. Sadarbības rezultātā „PHH Group“ tirdzniecības platformas pārdevējiem tiek nodrošināti loģistikas pakalpojumi par līdz pat 50% zemākām cenām, kas tiem paver jaunas izaugsmes iespējas un samazina izmaksu slogu. Ņemot vērā tautsaimniecības izaugsmes tempa palēlināšanos Baltijas valstīs, šādi tiek sniegta palīdzība e-komercijas nozares attīstībai, lai uzņēmēji varētu kvalitatīvi piegādāt pasūtījumus un sasniegt savus klientus.

Viņš norāda, ka pārdevējiem, kuri izmanto šo pakalpojumu, tiek piemērotas atlaides preču piegādei uz visām „PHH Group” noliktavām Baltijas valstīs. Tiek lēsts, ka šis risinājums ļaus uzņēmumiem ietaupīt aptuveni 50% preču piegādes izmaksu. Turklāt tas ļaus pārdevējiem ātrāk apstrādāt pasūtījumus un piegādāt sūtījumus, kā arī padarīs visu loģistikas procesu raitāku un vienkāršāku.

„Mēs Baltijas valstis uzskatām par savu iekšzemes tirgu, tāpēc esam izveidojuši infrastruktūru, kas var ātri un efektīvi apkalpot lielu sūtījumu apjomu. Tas, ka spējam ātri pieņemt lēmumus, kas būtiski uzņēmējdarbībai, ļauj mums ņemt vērā katra klienta specifiku, tāpēc ar prieku veicinām e-uzņēmumu izaugsmi. Paredzēts piemērot īpašas cenas gan ar kurjeriem, gan pakomātiem nosūtītajām pārdevēju precēm,” saka „Venipak” vadītājs Justas Šablinskas.

Pēc Kārļa Ozola teiktā, sākotnēji bija paredzēts, ka šis risinājums būs īpaši noderīgs maziem uzņēmumiem, kas darbojas tālu no Baltijas valstu galvaspilsētām, kur atrodas „PHH Group” loģistikas noliktavas, taču pēc pirmā darbības mēneša kļuva skaidrs, ka šo pakalpojumu aktīvi izmanto pārdevēji arī lielajās pilsētās. Pašeiz aptuveni 300 tirdzniecības platformas uzņēmumu jau izmanto iespēju lētāk nosūtīt preces.

„Vasarā ierasts, ka tirdzniecības apjomi nedaudz samazinās, tāpēc šajā laika posmā aicinām pārdevējus papildināt ierastos tirdzniecības procesus ar inovācijām, izmēģināt jaunus rīkus un pakalpojumus, tostarp preču nosūtīšanu ar „Venipak” starpniecību, lai būtu vēl ērtāk paplašināt uzņēmējdarbību un sasniegt pircējus visās Baltijas valstīs. Un tos, kuri vēl netirgo mūsu platformā, aicinu pievienoties, lai izmantotu e-tirdzniecības ekosistēmu, sasniegtu jaunus klientus un radītu vēl ērtāku iepirkšanās pieredzi pircējiem” saka Kārlis Ozols.

Par 220.lv

220.lv pieder “PHH Group”, kas ir lielākais e-tirdzniecības uzņēmums Baltijas valstīs. Grupa tika izveidota, apvienojot Lietuvā, Latvijā un Igaunijā bāzēto “Pigu Grupu” ar Somijas un Igaunijas mazumtirdzniecības gigantu “Hobby Hall”. “PHH Group” pārvalda e-veikalus un tirdzniecības platformas Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Grupas e-komercijas platformas “Pigu.lt”, “220.lv” un “Kaup24.ee” sortimentu veido vairāk nekā 4000 pārdevēju preces, piedāvājot vairāk nekā 3 miljonus lielu preču sortimentu. Grupas pārvaldītās vietnes apmeklē aptuveni 150 miljoni pircēju gadā.

Par „Venipak”

Pirms divdesmit gadiem dibinātais lietuviešu kapitāla uzņēmums „Venipak” strauji paplašinājies ārējos tirgos un pašlaik darbojas Baltijas valstīs, Polijā, Ķīnā un ar partneru tīkla starpniecību visā pasaulē. „Venipak” sniedz sūtījumu piegādes, visaptverošus e-komercijas pasūtījumu izpildes un kravu aviopārvadājumu pakalpojumus. Uzņēmumam ir vairāk nekā 1000 pakomātu un sūtījumu saņemšanas punktu Baltijas valstīs, tas tirdzniecības uzņēmumiem nodrošina augstas kvalitātes e-komercijas pasūtījumu izpildes pakalpojumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Polijā un pašlaik paplašina tīklu Eiropā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top