Visas ziņas

Tagad arī Ventspils iedzīvotājiem pieejama Bolt Food ēdienu piegāde

Tagad arī Ventspils iedzīvotājiem pieejama Bolt Food ēdienu piegāde

Bolt, vadošā Eiropas transporta platforma, no šodienas arī Ventspils iedzīvotājiem piedāvā Bolt Food ēdienu piegādes pakalpojumu, kas ikvienam lietotnes Bolt Food klientam sniegs iespēju saņemt siltu maltīti tieši pie savas mājas durvīm.

Līdz aprīļa beigām jebkura piegāde 1 km rādiusā no piegādes vietas lietotājiem būs bezmaksas. Sākotnēji lietotnē būs pieejami tādi restorāni kā Hesburger, Karpati, Dārzā un citi. Visi pasūtījumi tiks nodoti bezkontakta veidā, lai samazinātu saskarsmi starp restorānu, kurjeriem un platformas klientiem. Klienti tiek aicināti lietotnē norādīt pēc iespējas precīzākas norādes pasūtījuma nogādei, piemēram, vai tas ir iekšpagalms, ir koda durvis, kur tieši atstāt pasūtījumu u.tml. Tāpat būs pieejama iespēja saņemt savu pasūtījumu restorānā.

“Periodā, kad visapkārt valda mūsu dzīvēs vēl nepieredzēta situācija un ikkatram ir jāsastopas ar ikdienas ritma maiņu un jauniem pienākumiem, ar savu darbību vēlamies atvieglot iedzīvotāju ikdienu – silta maltīte ir neatņemama sastāvdaļa labsajūtas nodrošināšanai. Esam patiesi priecīgi, ka varam sniegt iespēju saņemt brokastis, pusdienas vai vakariņas arvien plašākai auditorijai, un no šodienas ikdienas gaitās būt kopā ar Ventspils iedzīvotājiem,” stāsta Ruslanas Savičius, Bolt Food reģionālais vadītājs Baltijā.

Tagad arī Ventspils iedzīvotājiem pieejama Bolt Food ēdienu piegāde

Lai veiktu pasūtījumu, nepieciešams lejupielādēt Bolt Food lietotni Apple vai Android ierīcēs. Pasūtījuma veikšanai jānorāda piegādes adrese, jāizvēlas restorāns, jāatzīmē ēdieni un jāapmaksā pasūtījums ar bankas karti caur mobilo lietotni. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas tiks uzrādīts gan paredzamais piegādes laiks, gan pasūtījuma kopsumma.

Šobrīd Bolt Food pakalpojumi ir pieejami 40 pilsētās un 20 valstīs Eiropā un Āfrikā. Latvijā Bolt Food pakalpojumi ir pieejami Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī, un arī turpmāk ir plānots paplašināt pakalpojuma saņemšanas iespēju citās Latvijas pilsētās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top