Pasākumi

Ventspils Digitālais centrs aicina ģimenes piedalīties izglītojošā tehnoloģiju darbnīcā “Matemātika dabā”

Ventspils Digitālais centrs aicina ģimenes piedalīties
 izglītojošā tehnoloģiju darbnīcā “Matemātika dabā”

Ventspils Digitālais centrs aicina ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem piedalīties tehnoloģiju darbnīcā – šoreiz ar dažādiem digitālajiem rīkiem, spēlēm un tehnoloģijām tiks atkārtoti cipari un apgūta matemātika, parādot, ka mācīties var arī bērniem saistošā veidā.

Tehnoloģiju darbnīcā “Matemātika dabā” aicināti piedalīties pirmsskolas vecuma bērni (4 – 6 gadi) kopā ar pieaugušo, kas var būt gan vecāki, gan vecvecāki, auklīte, vecākais brālis vai māsa. Darbnīca norisināsies ceturtdien, 10 augustā, plkst. 10:30 – 12:00 (1. grupa) un plkst. 13:00 – 14:30 (2. grupa) Digitālās transformācijas centra pagalmā, Akmeņu ielā 5 (sliktu laikapstākļu gadījumā iekštelpās).  Pieteikties darbnīcai iespējams, aizpildot anketu: www.adre.se/pieteiktiesmatematikai.

Darbnīcas mērķis ir parādīt bērniem, ka matemātika var būt interesenta un ir sastopama visur, gan maksājot par produktiem, gan atrodoties uz ielas, gan plānojot laiku u.tml. Darbnīcā bērni atkārtos ciparus un veiks vienkāršas matemātiskas darbības, spēlēs dažādas interaktīvas spēles par cipariem, izmantojot planšetdatorus, datorus, robotikas un LEGO elementus.

Nodarbības laikā būs nepieciešama līdzi atnākušā pieaugušā iesaiste, tāpēc aicinām ierasties ērtā apģērbā un apavos.

Tehnoloģiju darbnīcu vadīs pasniedzējas Arnita Damberga un Santa Līce. Dalības maksa ir 5 EUR (ģimenei). Maksa jāveic pirms darbnīcas Digitālā centra kasē, Akmeņu ielā 3.

Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607.

Informējam, ka Ventspils Digitālā centra rīkoto pasākumu un apmācību laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra portālā, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top